Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények a felragasztható...

Vélemények a felragasztható mükörmökről?

Figyelt kérdés

Szeretnek olyat ami ilyen feher hosszu es neked kell lereszelned meg kifestened.

Valakinek volt mar? Konnyen lejott? Tonkreteszi a rendes kormodet? Ti ajanlanatok?



2016. okt. 8. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia, nekem sokaig volt , vagyis mindig kulonbozo, mert hat hamar leesnek, max 1 napig birjak, de ha mindig ujra felragasztod akkor sokaig birja csak egyre gyakrabban esik le. En pillanatragasztoval ragasztottam fel mindig, gondolom karositotta a kormeimet de igy latszatra semmit nem karosult. Szerintem kiprobalni ki lehet :) csak ha van mikor mesz az utcan pl belenyulsz a zsebedbe es leesik az egyik:/ en egyszer az ut kozepen hagytam el a kormom :DD de en ajanlom:)
2016. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

hát szerintem elég csúnya és kb soha nem volt divat. igénytelen hatású.

pont ez a jó az épített műkörömben,hogy nem látszik(ha jól van elkészítve), hogy nem saját..

én azt ajánlom,hogy lakkozd a saját körmöd és próbáld növeszteni.

vagy menj el körmöshöz műkörmöt csináltatni.

ezek a felragaszthatók tényleg rémesek. nekem is volt,nem sértésből mondom. tudom,hogy nem szép és a pasinak sem igazán jön be. úgy senkinek kb

1-1 képig jó lehet, de utcai viseletre ne :D amúgy tényleg nem olyan tartós és nem is egészséges

2016. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Utolso, azert a felragaszthatosat is meglehet csinalni igenyesen :).. nem tudom mi undorito van rajta, van aki nem akar ezreket kidobni az ablakon mu koromert, ami azer valljuk be ha mar kezd lenoni nagyon csunya lehet, ezert tok praktikus hogy ha egy alkalomra hosszu kormoket akarsz..
2016. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja es de eleg nagy divat :)
2016. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

10-12 éves lányok körében lehet.

felnőtt nő szerintem nem használ ilyet,de mindegy.

a pillanatragasztóra meg no comment.

2016. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem divat,nem ajánlom.Csak ha tényleg valami egy alkalomra kéne de hát akkor is lehet jobb ha simán kifested.
2016. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

ha még sosem volt műkörmöd,akkor amúgy jó lehet kipróbálni,hogy milyen érzés, tudsz -e együtt élni a hosszabb körmökkel. de mindennapos viseletként ne.

arra van az épített műköröm.

2016. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!