Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A felragasztható műkörörm...

A felragasztható műkörörm meddig marad fent?

Figyelt kérdés
Mindig porcelán műkörmöm van, de most már kb 2 hónapja nincs fent. Ki szeretném most próbálni a felragaszthatósat, mert sürgősen kéne, és már nem tudok bejelentkezni a manikűrösömhöz. Tudom, hogy nem valami tartós, de mégis kb hány napig marad fent? Esetlek tippek, hogy hogy lehetne tartósabb?
2011. dec. 4. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogyha nem potyog le aznap. nem mellesleg, fullgagyi. akkor inkább már maradjon úgy a körmöd, ahogy van.
2011. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
a felragasztós műköröm undorító, vegyél inkább egy szép körömlakkot.
2011. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lerágott rövid köröm is undorító. És lehet lepontozni :DDD

Kérdező, 1-2 napig simán megmarad, ha nem ásol vele kertet. Ilyen vészhelyzet esetén én is szoktam felragasztani. Essencenek van egy tollas ragasztója, az nagyon jó, hordd magadnál, és ha véletlenül leesne egy, vissza tudod ragasztani.

2011. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

sehol nem írta, hogy rágja.

A felragasztható förtelemnél pedig nincs igénytelenebb gagyi. Dehát kinek a pap, kinek a papné.

2011. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vannak nagyon szép felragaszthatósak is már, pont múlkor néztem ilyen franciásakat. Sürgősen kéne, és nem tudok már elmenni manikűröshöz. :/
2011. dec. 4. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a felragaszthatós dolog minden, csak nem szép. Ráadásul nem is egészséges. De ha mindenképp ezt szeretnéd, csakis műkörömragasztóval ragaszd fel, ne mással! Főleg ne pillanatragasztóval!!! Csak pár napig tartósak, úgyhogy ha elkezdenek lepotyogni ne ragaszd vissza, inkább legközelebb időben kérj időpontot a körmösödhöz.

De jobban jártál volna, ha szépen kilakkozod.

2011. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!