Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogy szoktatok bejelentkezn...

Ti hogy szoktatok bejelentkezni kozmetikushoz, telefonon vagy szemelyesen?

Figyelt kérdés
Nem gond, ha szemelyesen jelentkeznek be szerintetek? Mennyire szeretik szerintetek, mikor ott dolgoznak valakin en meg megzavarom?
2016. okt. 11. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Tök mindegy. Ha telefonálsz, akkor is zavarod, nem? Abba kell hagynia a munkát. Ha a közelben járok, akkor be szoktam menni, egyébként telefonálok.
2016. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, szerintem más is telefonál. Nem biztos hogy épp van melója de tudod mit, szerintem kérdezd majd meg tőle ha ott vagy.:)
2016. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Facebookon. Direkt ezért csináltak a kozmetikának egy oldalt, hogy oda lehessen üzenetet dobni.
2016. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én facebookon, emailben szoktam általában, de van olyan aki nem válaszol, akkor telefonon
2016. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!