Wish vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napoban mutatták meg nekem ezt az oldalt, és olyan kérdéseim lennénk hogy megbízhatóak-e az eladók, milyen minőségűek az áruk? Egy dolog taszít még benne, hogy bankkátyával lehet csak fizetni. Van ennek valami, hátránya, és megbízható e az a fizetési mód? pl.: többet vonnakle, vagy vásárls után is levonják az összeget többször is. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 15. 13:21
 1/2 anonim válasza:
Kb. két hónapja rendeltem először, elég hosszú az idő mire megérkezik. Úgy képzeld el, hogy ülsz egy fotelben és egy óriási kínai áruházban vásárolsz, általában olcsóbban, mint a piacon. Csak azt mertem eddig megrendelni., aminél úgy gondoltam, az sem számít :( ha esetleg nem olyan lenne a minősége. Üvegfólia telefonra, telefontok, töltőkábelek, stb. Ami eddig megjött a háromból kettő teljesen jó, az amire számítottam.A harmadiknak is - egy telefontok hiba miatt, el volt szakadva, de így is használható - visszakaptam az árát, küldtem róla fényképet. Ruhát, táskát még nem kaptam,általában egy hónap a szállítás
2016. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
özben ( fenti vagyok ) megjött egyéb is, teljesen olyan minőségben amire vágytam. A legdrágább egy táska volt, az is olyan mint a képen, csk iszonyat büdös volt :)))) három napot szellőzött kint a teraszon, valószínűleg a festék egy vastagvászon csíkos oldaltáska). Megjött egy kártyatartó is, teljesen mint a képen, tökéletesen elégedett vagyok eddig
2016. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!