Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nyomatja mostanában az...

Miért nyomatja mostanában az RTL klub ezeket az undorító férfitestű kigyúrt nőket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen gusztustalanok, nem értem miért akarják annál a csatornánál ezt eladni szépségideálként.

Leszögezném, hogy jó dolognak tartom azt, ha valaki edz és foglalkozik az alakjával, de ezek már teljesen kigyúrt 100 kilós vadállatok, akik hányinger keltőek és komolyan azt akarják elhitetni a nézőkkel, hogy ez a szép???? :S



2016. okt. 17. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs távirányítód?
2016. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert most van versenyszezon, ennyi az egész. Szerintem nem állítják azt, hogy ez az ideál, csupán egy elég dekoratív sport, amiről sokat lehet beszélni. Persze van különbség a női testépítők és a bikini fitness modellek között, szerintem pl. Kiss Virág (főleg őt nyomják most mindenhol szerintem) nagyon nagyon nőies, főleg off-season (amikor nem versenyidőszak van).
2016. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!