Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dezodor és parfüm együtt?

Dezodor és parfüm együtt?

Figyelt kérdés
Nem undorító az illata együtt ? Jelenleg axe deot használok .Nem lenne baj ha magamra fújnék egy tök másmilyen illatú parfümöt ?

2016. okt. 18. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem volt egy barátom aki több parfümöt fújt magára (legalább 3 félét de mindből picit). Esküszöm sokkal jobb volt, mintha csak 1ből fújt volna sokat. Nem volt fojtós, nem irritált, kellemes férfia illatot árasztott.

Egyébként szerintem a dezodor hamarabb elillan mint a parfüm. De a legjobb ha kipróbálod és valamelyik családtagod vagy barátod megkérdezed akkor rögtön és kicsivel később is, hogy milyen.

2016. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alain Delon ***** válasza:
Próbáld ki, megtudod.
2016. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem , köszi a válaszokat :) jöhetnek még !
2016. okt. 18. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
A fújós dezodornak amúgy sincs sok értelme, ha meg golyósat/stifteset használsz, annak nincs erős szaga. Inkább ne fújj magadra kétfélét.
2016. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én szoktam kétfélét is,mindig mondják milyen jó illatom van.
2016. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dezodornak nem az illata a lényeg, gy el is illan, max ruhán marad meg, de remélem köztudott, hogy nem oda kell fújni, így úgyis a parfüm lesz a domináns.
2016. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sokból van termékcsalád, aminek nem is csak ez a két összetevője van.


Antonio Banderas termékek mind ilyenek. És jó minőségűek.


Amúgy kapható, illat mentes deo is, és nem is olyan drága. - pont az általad említett okból.

2016. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!