Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok valakinek a szőrös...

Lányok valakinek a szőrös felsőtest bejön? 21/F (kép lent)

Figyelt kérdés

Most kicsit hosszabb mint szokott lenni, eddig vannak, akiknek tetszik van, akinek nem. Tudom, h ez mindenkinél más, de kíváncsi lennék több ember véleményére, köszi előre is! :D


[link]



2016. okt. 21. 15:21
1 2
 11/20 anonim válasza:

Kovezzetek meg de igy nyirtan picit olyan furi:$ tuti szuros:/

Am ha a mellbimbod szopjak akkor nem rossz h ott sok a kis szuros szor?

Egy ferfi legyen szoros de lehet azt kene h gyantaval leszedetni az egeszet es ami visszano az mar szebb es puhabb szor lesz. Tudod olyan termeszetes, nem olyan mint a frissen nyirt fu...

2016. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nekem is furan néz ki 😂 3 fokozat van a szőrnyírómon ez a legkisebbel van, úgy voltam vele úgy is megnő... am nem szúr haha nem tudom, nekem a borostám sem szúr, nem tudom miért, már lepődtek meg, h jé ez nem is szúr, amikor megsimogatták a lányok, "ez milyen lehet"
2016. okt. 22. 16:30
 13/20 anonim válasza:
Hat jo lelked rajta :D
2016. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit sok, pedig alap jaraton birom a szoros pasikat :) Mondjuk a masodik kepen mar azert nem veszes L/22
2016. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én szeretem egyébként a szőröm, kipróbáltam a gyantázást, de 1 hét után már kezdett nőni, az meg megint nem valami jó dolog.
2016. okt. 23. 17:10
 16/20 anonim ***** válasza:
A borotvával az a aj, hogy iszonyat szúrós lesz utána. Véresre tud karcolni.
2016. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szerintem nincs gáz vele. jobb mint azok a fiuk,akik nálam is csupaszabbak
2016. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem mondom h kifejezetten ez a fétisem, de egyáltalán nincs bajom azzal, ha egy pasi szőrös. Nekem a csupaszság nem tetszik egy férfin, ha mindenhol gyantázva van, olyan mintha egy kisfiúval bújnék ágyba. Egyébként sztem az alkatod sem rossz, mondjuk én a vékony csávókat szeretem, max egy kis szálkásság, de a tipikus konditermes test nekem nem tetszik.

És én is azt tudom mondani, hogy ugyan valóban dús "bundád" van de így röv8dre nyírva fura...

De sztem az a fontos, hogy magadnak tetssz, és a barátnődnek :)

2016. dec. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Megszűnt a képfeltöltés.hu, de várom privátban azt a szőrös felsőtestet ;)
2016. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Undi
2016. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!