Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép az eredeti...

Szerintetek szép az eredeti vörös haj és barna szem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és utálom, hogy az összes vörös hajúnak vagy kék vagy barna szeme van. (Legalábbis nagyrészt.)Erre mindenki azt mondja, hogy a 'vörösek közt is különleges vagy'. Szóval, inkább fiúk válaszát várom. Nektek bejön ez?


Előre is köszi szépen a válaszokat:)

(Tudok képet mutatni a hajamról, ha érdekel valakit.)


15/L


2010. ápr. 26. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, bocsi:) De szerintem ez teljes mértékig arcfüggő. Van gyönyörű eredeti vörös hajú lány, és van bitang csúnya, ahogy minden hajszínben előfordul ez.

19/L

2010. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én élek halok a természetes vörös hajért. Annyira különleges, a szemszín szinte mindegy hozzá. Irígyellek nagyon :) Nekem bezzeg seszínű barna jutott.
2010. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
énis lány vagyok bocsi, annyi idős mint te és szerintem nagyon szép a természetes vörös haj. :)))
2010. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira nem rajongok a vörös hajért, de megnézném, hogy a tied milyen árnyalatú, szóval én örömmel vennék egy fotót a hajadról. :)

Én a vörös hajhoz a zöld szemet szeretem a legjobban, de szerintem a barna szem is szép. :P

2010. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
68%
De kiváncsi vagyok rád! Képet mutatsz? Ez nagyon-nagyon különleges így együtt. :))
2010. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A vörös haj nagyon szép, én is vörös hajú vagyok, zöld a szemem, de ha erős fény van akk kék, de van benne egy kis szürke is! Am mindenki szép a maga módján. Szerencsére alig vannak szeplőim, még örülök is, h nem lettem az full szeplős mindenhol, mert az már nem annyira szép sztem..A barna szem nekem nem tetszik, meg a annyira a kék sem, jobban örülök, amikor zöldnek látszik a szemem! :D

Ha fiú lennék nekem is bejönne! :P

Úgyh ne utáld a vöröseket!

2010. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Linda Wandana Dana válasza:
ne utald nem hibas sennki amu kivancsi vok. a hajadra amu. en nem vok fiuu na csAO
2012. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Linda Wandana Dana válasza:
szep kivetel altalaba a tem vörösök kek szemüek amugy szep szerintem
2012. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
nkem is természetes hosszu vörös a hajam es nagy barnaa szemeim vannak általaban szokott tetszeni.az embereknek habar en nem naon szeretem
2013. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, kedvencem a vörös haj!

Kérlek küldj egy képet privátba!

Köszi :)

2014. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!