Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meddig kell noveszteni a...

Meddig kell noveszteni a hajam hogy igy nézzen ki ami itt ezen a képen justin biebernek van? Nagyon bejön ez a stílus!

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 24. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig, hogy úgy nézzen ki mint a képen Justin Bieber-é.
2016. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jóde időre gondoltam már egy 3 es fel hónapja novesztem de meg kozel sem ilyen hosszu sőt kb menyi ido ez ?
2016. okt. 26. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát elhiheted, hogy fogalmam sincs milyen hosszú a hajad mivel arról se képet se mást nem tettél ki. Így pedig nehéz megmondani, hogy még mennyi idő... Kopasz voltál mikor elkezdted növeszteni? Mert akkor még sok idő. Vagy volt olyan hosszú, hogy már a szemedbe lógott? Akkor nem olyan hosszú idő.

Egyébként mindenkinek másmilyen gyorsan nő a haja, van olyan akinek havonta nő akár 1 centit, de olyan is akinek ehhez 3 hónap kell. Ez alapján lehetséges, hogy csak jövőre fogod elérni ezt a hosszt de az is, hogy 3 hónap múlva. Vannak ilyen balzsamok meg olajak amiktől elvileg gyorsabban nő, én kókuszolajat használtam például. Ha gyorsan szeretnéd akkor olvasgass utána melyik a leghatékonyabb.

2016. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat amég nem lesz ekkora 😃 honnan tudjam mekkora a hajad!? Nyilván ha kopasz vagy elfog tartani egy darabig #nevergiveup
2016. nov. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!