Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csinos vagyok ezekben? Bejön...

Csinos vagyok ezekben? Bejön az ilyen alkat, ilyen stílus?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. ápr. 8. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon nem az alakodnak megfelelőlen öltözöl,pont azt emeled ki amit el kéne takarnod.

Nekem nem tetszik,ne haragudj.

2013. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. De ez rettenetes,egyem a szívedet! Gyönyörű nő lennél, ha nem azt tennéd ki, ami nem kéne. Inkább hordj bővebb fazonú fölsőket. :)
2013. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem komolyan kérdezed? Úgy öltözöl mintha 45 kg lennél, pedig egyértelmű hogy jóval több vagy. Nem illenek hozzád ezek a ruhák, olyan vagy bennük mint a kötözött sonka.
2013. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egyet kell, hogy értsek a többi válaszolóval.

Ezek a ruhák egy csinos, vékony, 50 kilós lányon mutatnak jól. Na jó, még egy 55 kg-oson is.


Rajtad viszont pont azt emeli ki, amit inkább el kéne palástolni.

2013. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
az első képpel szerintem semmi baj nincs, ne érezd magad szarul azért mert nem vagy bot vékony. ha erre a testalkatra még bő ruhát is veszel, akkor fogsz nagyon dagadtnak tűnni. a másodikon a szoknya ronda, de egyébként nekem bejössz. ne szégyelld magad csak azért mert a sok agyhalott szerint aki nem 50 kiló az gusztustalan.
2013. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon nem! Neked nem szabadna ilyen ruhákat fölvenned. Ahogy látom, te alacsony is vagy, és ezek a ruhák csak még jobban "összenyomnak".
2013. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Alapvetően nekem a ruha és a stílus is bejön,de kövéreknek hihetetlenül undorítóan áll,rém gusztustalan vagy benne.De ez ugye nem komoly kérdés volt?
2013. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Uhh... az első nagyon nem.

A második elmegy, főleg, ha nem zavar, hogy egy 40-es könyvtárosnőnek tűnsz benne.

Többet ki lehetne hozni a helyzetből, de még inkább mozogni kéne, meg diétázni, ha ezek mellett nem megy a fogyás, akkor orvosi segítség kell. Nem azért, mert nem ez az alkat épp a divat, hanem azért, mert ez már az egészségre ártalmas kategória.

2013. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nekem a stílus sem tetszik,és az alakodnak sem tesz jót

hordj bővebb ruhákat,ezek nagyon kiemelik azt amit nem kéne

2013. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!