Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet venni "öntapadós...

Hol lehet venni "öntapadós melltartót"? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Épp most nézem a Nézzünk jól ki meztelenül c. műsort a zone club tv-n.

A csajnak olyan ruhát vettek, aminek a háta nyitott és olyan melltartót kerestek, aminek hátul nincs pántja és nem látszik ki.


Két ilyen kosarat raktak a nőre, rendesen mint egy melltartó olyan volt, csak nem volt pántja és alul volt körben egy kis öntapadós rész.


Nekem ez nagyon jó lenne, mert sok olyan ruhám van, amihez nem tudok rendes melltartót venni...


Köszönöm.


Ja és nem ilyenre gondolok, mert ez nekem nem lenne megfelelő:

[link]


Amire én gondolok az nagyobb ennél és rendes melltartó alakú, csak pántja nincs.

Ja és annak középen nem volt ilyen összekapcsoló izéje.


Egyébként erről mit gondoltok?

Olcsónak tűnik és kipróbálás céljából megrendelném.

De sajnos eléggé lóg a mellem, pedig kicsi A-s.

Nem tudom hogy írjam, szóval az zavar, hogy a képen látható nőknek szerintme alapból jól áll a melle, én nem tudom meg tudom-e úgy csinálni az enyémet, hogy felemelem a ragasztóval. Fog ez menni? Mert ők szerintme simán felragasztják max egy centit emelnek vele és kész. De nekem jó pár centit kell emelni, és nem tudom hogy oldom azt meg, mert csak két kezem van.

:))))


Ja és szerintetek ez többször is használható, vagy ezt egy használat után ki kell dobni vagy hogy?

[link] A képre katt és nagyobb méretben látszik.


2010. ápr. 27. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hali, körbepillogtam interneten, és ilyesmiket találtam, amik úgy tüntek h megemelik a mellet

[link]

[link]

ez a 2 olyasmi amit te is találtál, a 2. képen látod azért a nőnek hogy áll a melle amikor nincs rajta a melltartó, és utána hogy áll, és ruhával milyen


ez pedig szilikon, és ez elég jól megtartja

[link]


amúgy én még régen teleshop boltjában vettem szilikon középen összekapcsolós felragaszthatós melltartót, és az elég jól bevált

amúgy pedig foggalmamsincs h hol tucc máshol ilyet venni, ha találok boltot akko majd üzenek, szí

2010. ápr. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm szépen! Igazán kedves tőled, hogy így utána néztél, aranyos vagy.

Boltban sajnos még nem láttam soha csak így a neten egy párat.

2010. ápr. 27. 04:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

még nézegetek, mert jön a nyár és én is beszereznék vmi ilyesmit:)


nekem ilyenem volt

[link]


de ez is csak netes rendelésre...

hány éves vagy? talán sexsshop ban van ilyesmi:D

2010. ápr. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
55%

Helló 04:18!


Néztem azt amire írtad, hogy ilyen volt neked!

Ez hogyan emelte meg a melled? Mi húzta fel?


Köszi a választ!

2010. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenre gondoltál?

2010. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a TeszVeszen vettem, sokan árulják. A teljesség igénye nélkül egy pár link:

[link]

[link]

[link]

Ha boltban akarod venni láttam a Tezenisben is, illetve az Ázsia Centerben több helyen (gondolom máshol is árulják kínai üzletekben is...).

Érdemes egy számmal nagyobb kosárméretűt venni,mint a tényleges méreted, tehát,ha "A"-s vagy, akkor "B"-t kell venni.

2010. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Szép hetet nektek!
2010. ápr. 29. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!