Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy rocker/metálosnak milyen...

Egy rocker/metálosnak milyen színű fűző lenne jó bakancsba?

Figyelt kérdés

Most fekete van, de szeretnek olyat aminek van jelentese is. (Jelentesekkel tisztaban vagyok) Igazabol fűznék bele feheret, de az leginkabb skinheadeknek van csak. A piros- kek pedig punkoknak, ez így gáz lenne?

Valami tipp? Nektek milyen van?



2016. okt. 30. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem és bátyámnak is fehér van.
2016. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A klasszikus metálos szín a fűzőknél a fekete, tehát ha mást raksz bele, akkor az már ugyebár más (de, mit írtad ezeket tudod, ergo nem sorolom föl).

Viszont a zene stílusai miatt is eltérhet: a barna ugyebár az ún "ősrocker" (P-Box, Edda, PMobile et cetera), ha inkább vagy Glam metálos akkor lila, a Thrasherek gyakran hordanaka vöröset, a death/black/power/viking et cetera egyszerű feketét szoktak hordani, a színest legfeljebb politikai állás miatt szokták.

Tehát következtetésképpen levonhatjuk, hogy a klasszikus metál az az egyszerű fekete fűző. Ergo én ezt javasolnám, hacsak nem vagy tagja, valamelyik olyan csoportnak, akik színekkel adják meg a hovatartozásukat (skin, punk et cetera).

És az utolsó kérdés: nekem van egy fehér és egy fekete is. Amikor elmegyek mondjuk egy Kárpátiára, RomEr-re, EF-re stb., akkor fehérrel. Egyébként meg feketével, mivel a fehér fűző nem megy túl jól a gyakorlómhoz.

2016. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lila,vagy zöld.
2016. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fekete van, kék, és zöld, ezeket váltogatom :)
2016. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ilyen hülyeségeket kell kérdeznie, az inkább ne vegyen fel bakancsot.

Épp azért van jelentésük, hogy te kiválaszd. Most ha azt mondom hogy a balba tegyél pirosat, akkor mától kommunista vagy?

Én maradok a feketénél.

2016. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fekete fűző van benne, de mit számít?

Nem vagyok divatb*zi, hogy cserélgessem a cipőfűzők színeit.


Nemzeti radikális (nem skinhead) - 16/F

2016. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem fekete van, de nyáron kiveszem belőle...
2017. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!