Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker lányok! Laza, bandás...

Rocker lányok! Laza, bandás pólós, fiús összeállítás vs. Nőies, fűző-bőr szoknya összeállítás?

Figyelt kérdés
Ti hogy öltözködtök? Valamint kíváncsi vagyok, hogy kikből van több.

2015. júl. 28. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem igazán hordom magamon a zeneiízlésem. Egyszóval farmer-tornacsuka-pulcsi, néha egy-egy bandáspóló.

18/L

2015. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mikor hogy, mindkét szetthez vannak ruháim. a hangulatomtól is függ meg hogy mikor hova megyek. koncertre nyilván nem fűzőt és bőrszoknyát veszek fel
2015. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, szóval úgy öltözök, nem vennék fel bandás pólót, sem fiú cipőket, nadrágot sem túl gyakran. Inkább hordok szoknyákat, sötétebb stílusú női felsőket, így nyáron szandállal. Valahogy engem taszít mikor egy lány fiú cuccokba öltözik...
2015. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy úgynevezett sajátos stílusom. Elegáns+rock.

Rengeteg feketét hordok. Borhatású nadrág, fekete ing, hozzá pedig zakó. Szoktam hordani bordó szoknyákat, harisnyával és magassarkúval.

[link] (Tömeg dolgokat nem vagyok magamra aggatni mint virágkoszorú)

[link]

[link]

Na meg imádom a fura dolgokat. Lehet gyerekes, de én imádom a macskás felsôket, szemgolyós pólókat, és egy tucat bandás pólóm van. Nagyjából ilyen a stílusom.

2015. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Laza, bandas polos ;)

15/L

2015. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Mindkettő

17/l

2015. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hordom magam a szeretett bandaim. (Milyen rohadt sok penz egy egy olyan polo xd mer ha mar szerzek akkor minoseg)

Altalaban fekete. Laza dolgok. Nemszeretem a szoknyakat. De a bor cuccokat se. :)

Legszivesebben bandas cuccokba jarnek :D

17/l

2015. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fűző, sima szoknya. (nem vagyok rocker)
2015. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én élek-halok a rockért, de ha látnál nem mondanád meg, hogy milyen az ízlésem (általában: Farmer,póló,tornacipő valamikor csinosabb)
2015. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bellatrix:3 ***** válasza:
59%
Laza bandás póló vagy nem bandás. Inkább laza nagy méret. Farmer (nadrág), nem vagyok híve a szoknyáknak, bár van, amikor az is megy. Nagy pulcsik, tornacipő nagyjából mindig, télen bakancs csizma és bőrdzseki. A kényelem híve vagyok, nem szeretem feleslegesen mutogatni mindenemet. Nem mondanám magam túl nőiesnek, de ez így van jól. :) 20/L
2015. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!