Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ugyanolyann...

Miért van az, hogy ugyanolyannak látom magam és ugyanúgy érzem magam most 47 kilósan mint amikor 52 kiló voltam?

Figyelt kérdés
162 centi vagyok amúgy, nem tudom mennyit számít. Kicsit furcsa a helyzet, mert tényleg nem érzem úgy hogy fogytam. 54 és 52 kiló közt viszont óriási különbséget éreztem. Szerintetek hogy van ez?:D 19/L

2016. okt. 31. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

agyacskádban van a probléma, ennyi.


akkor 2 kg-t is már óriási dolognak érezted, most pedig leadtál annyit, hogy már csontkollekció vagy, és mégse vagy vele megelégedve.


mert majd rájössz, hogy semmit se ér a külső, ha belülről csak ürességet érzel, és nem vagy megelégedve és nem vagy boldog.

2016. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csontkollekció hidd el:D És nincs gondom a kinézetemmel, nem direkt fogytam le, hanem beteg voltam és ideges egyszerre és nem bírtam enni egy hétig és ez lett az eredménye. És nem gondolom hogy a külső minden, vagy hogy nem voltam jó 52 kilósan, csak nem értem hogy hogy nem érzékelek 5 kiló veszteséget a testemen, amikor kb 2 évvel ezelőtt 2 kilót nagyon is éreztem (azt se direkt fogytam le, csak megtörtént:D). 54 kilósan viszont nem éreztem magam jól annyira a bőrömben mint most vagy 52 kilósan. Pedig 2 kiló változás elméletileg kevésbé kéne hogy megérződjön mint 5. Csak ezt nem értem:D
2016. okt. 31. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
2 kg változás akár attól is függhet, hogy éppen ettél, ittál, voltál-e WC-n, stb. Még a mérleg is mérhet valamennyire pontatlanul. Szóval 2 kg eltérésnek nem tulajdonítanék nagy jelentőséget. Azért érezted nagynak a különbséget, mert pszichésen annak akartad érezni, semmi más oka nincs. 5 kg sem olyan nagy szám, és az embernek nem kell szükségszerűen másképp éreznie magát tőle. Én pl. egész fiatalkoromban elég vékony voltam, de 1-2 év alatt híztam vagy 10 kg-ot, mégsem érzem magam másképp miatta.
2016. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!