Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes model ijesztően vékony, hihetetlenül magas, beesett az arca és nem szabad nekik mosolyogni?

Figyelt kérdés
ha normálisabb lenne az alakjuk és esetleg egy kis mosolyt is erőltetnének az arcukra, akkor szerintem a ruhák is jobban állnának rajtuk.
2008. okt. 4. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert egy egészséges,szép nőt jobban megnéznek mint a rajta lévő ruhát:)A divatcégeknek pedig az a lényeg hogy a ruhát vegyék észre a modellen és ne a modellt-ez is üzlet,mint bármi más.
2008. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

hát igen, a modell sokszor tényleg csak egy bábu, akire jól rá lehet aggatni a ruhákat. és valahogy kialakult ez a hülyeség, hogy ha lóg rajtuk a ruha, az jobban néz ki.. ez valahogy már nem szépségideál, elszakadt ettől és külön művészet, mint a szürreális képek.. csak itt visszahozzák az életbe. a tervezőket az emberi oldal annyira nem izgatja, a modellek meg pénzt akarnak és sikert..

ja és így virágzik a fogyókúra ipar ;)

2008. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, ha szépek és nőiesek lennének (tisztelet a kivételnek) akkor őket figyelnék, így csak durván szólva ruha fogas :S

És ha nem lógna rajtuk a ruha, hanem egy szép sugárzó arcú, kicsit teltebb arcú(nem dagi,hanem nőies!) és olyan nő akinek szép alkata van( szép formás mell, kerek popsi, és egy kis poci esetleg) és egészséges bőrszínük lenne, szerintem sokkal többen vennék meg azokat a ruhákat :)

2008. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert a több mint a fele drogos. A másik meg, hogy a tervezők a bemutatókra egy méretet készítenek ruhákból ebbe bele kell férniük. Nem tudom ez mennyire igaz, olvastam valahol. És hajszolják bele a lányokat a soványságba, mert ha van rajtuk egy kis husi egyből nem kap munkát. Csak sajnos pont az ilyen odellek miatt alakult ki az, hogy egy nő legyen minél vékonyabb és ezért fogyókúrázik őrülten mki. És ha megnézed, elmész bármilyen ruhaüzletbe (vmilyen divatmárka ruhaüzletébe), akkor ott szinte gyerekméretű ruhák, nadrágok vannak, amik kb az 50kilós lányokra mennek fel.
2008. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A modellek nem vékonyak, akikre te gondolsz azok a manökenek. Azok csak amolyan ruhafogasok, nem ők a lényeg, hanem a ruha. A modellek akiket fényképeznek az újságba, stb, nekik szépnek kell lenniük és mosolyogni.
2008. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még van esélyem a modell világban :)
2008. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az 5. válaszadónak: tényleg igazad van, tévedtem. akkor módosítanám a kérdésemet. a modellt manökenre.

de én még am így sem értem, egy szép "ruhafogason" nem jobban mutatna egy adott ruhadarab? :$

2008. okt. 5. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!