Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szallagavatóra fiúból lányt?

Szallagavatóra fiúból lányt?

Figyelt kérdés

Nos igen fura kérdéssel fordulok felétek.

Egy hónap múlva szallagavatónk lesz s létszàmban nem remekelünk, 13 lány s 15 fiú van :/ így nem annyira lehetséges a keringő viszont felvetettükk hogy mivel nàlunk a egyik srác elégé lányos néha így lehetne a 14 ik lány.

Alkatra vékony s csajos, emelett hátközépig érő hullámos haja van s lehetséges lenne elvileg. Nos hamarosan már hívni kell a tánctanárt, emellett egy héten belül le kell tenünnk a foglalást a esküvői ruha szalonban hogy hetente próbák legyenek.

Nos az lenne a kérdésem, hogszerintetek lehetséges lenne-e kihozni fiúból egy lányt keringőre s mennyi költsége s munka kellene ehez?

A fiú valszeg beleegyezik de amég nem tudom, hogy lehetséges s, hogymekkora összeget kellene összeedbi addig nem szólnék neki.

A egész november próbákkal fog telni így lehtségesnek gondolom.



2016. nov. 3. 20:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
Jol van, mai humor herold is megvolt
2016. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet komoly kérdés :D
2016. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A suliban minden oaztály bolondos vagyszórakoztató műsort ad elő. Viszont mi nem szándékozunk emelett a suliban 26 éve nem volt keringő.

S mégsem küldhetjük őket haza vagy a közönség közé leülni ha miattuk nm vagyunk meg.

2016. nov. 3. 20:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsonek a ket fiut kene ravenni arra hogy tancoljon egyutt, mert jo hogy az egyik beleegysezik de nem hiszem hogy a masik is ugyanugy beleegyezne egy ilyenbe..

Amugy meg ugyanannyit mint egy lanynal, nem hiszem hogy mutetre is szukseg lenne :D

Amugy meg komolyan mutet nelkul egy fiubol egy csapasra nem lesz lany, maximum ha beleegyezik abba is hogy kifessetek, meg megcsinaljatok a hajat, na de akkor is hogy nezne mar ki, egy fiu keringoruhaban egy masik fiuval, nem vagyok a melegek ellen komolyan, de ha semejikuk nem meleg akkor mostantol mindenki annak fogja oket belyegezni..

2016. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ejj okés ti is belefutottatok eme gondolat menetbe.

nos a másik fiú alkesz néha,néha így ha meghívod valahova szerintem belemegy elvégre 3 naponta részeg olykor.

tehát mind a kettő meg van nyerve.

ilyen téren akkor a fiúnak velünk lányokkal kellene mozognia folyton mindenhova.

Nos akkor a költségek nála is igen nagyok mint nálunk.. bezzeg a fiúk megússzák 20ezer alatt.

annyit mondanék, hogy a srác igen sokszor szokott fodrász gyakorlatkor nálunk lenni s rajta gyakorlunk így ezt valószínűleg sejteni fogja vagy esetleg nem éri váratlanul ha még ezt is felvetettük.

Nem is tervezem hogy melegnek állítom be őket, de ha speciel igen jól tudnánk kihozni amiben reménykedem de tudjuk milyenek a eredmények olykor.. mint a "szarból várat" verzió.. de itt adott egy lányosabb fiú, speciel most is szőkés enyhe kékes ombre hajjal szaladgál.

2016. nov. 3. 20:39
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Na hat akkor megis valaszoltad a kerdesed, ugyanannyi koltseg kell akkor neki is mint nektek. Es azt mar csak ti tudjatok, mert az se mindegy ugye milyen ruhak kolcsonoztok,hol stb.
2016. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nah oké :) csak kíváncsi voltam kicsit véleményekre is, hogy esetleg milyen lehet.
2016. nov. 3. 20:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

figyi. ilyenkor az a szokás h külsős táncpartnert kell keresni. Vagy suliból vagy kb akárhonnan :v


nálunk is így ment


25/F

2016. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elozo mondta, külsős partner! Tok mindegy hogy ombre haja van meg kék szeme attol meg nem hiszem hogy lánynak akar kinézni. Vagy ha megis akkor meg nem hiszem hogy az egesz suli előtt. En a sajat szalagavatomon meleg sráccal táncoltam es én vagyok a lany, tehat o öltönyben volt es határozottan ugy erezte jol magát (pedig neki is vannak ilyen beoltozos dolgai, de nem a gimiben csinálta ahol megszoljak érte)

Külsős partnert talalni meg nagyon egyszerű, megkerdezel par fiatalabb csajt akiknek meg nincs szalagavatojuk, tuti osszepisilik magukat örömükben hogy kiralylanynam oltozhetnek :D csak a penzesebbeket interjuvold ahol apa-anya nem sajnálja a ruhakolcsonzesre a zsét

2016. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nos az igen nehézkes lenne mert lány ismerősük nemigen van s csak nem fogja a párját 270 kilóméterről ide hívni a másik meg nem a legjobb a lányokkal így még többe kerülne. De ahogy szokott lenni már a egyiküknek elment a kedve s még 2 fiú kilépett belőle így a mai nap lett egy szép vita a osztályba hogy most meg fiubol van kevesebb s érik hogy 2-3 még kilép így valszeg borulunk. Mindegy azért kösszi
2016. nov. 4. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!