Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell tudnom a műkörömről?

Mit kell tudnom a műkörömről?

Figyelt kérdés
Alkalomra lenne. Még sosem volt. A műköröm ugyanaz, mint valami géllakk? Meddig tart? Egyedül letudom szedni, vagy ahhoz is körmös kell? Nem lesz baja alatta a valódi körmömnek? Drága?

2016. nov. 7. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

A műkörömnél ilyen zselészerű anyagot raknak a körmödre illetve olyan hosszúra alakítják mint szeretnéd és UV lámpa alatt "szilárdítják"(nemtudom ez helyes kifejezés-e) A géllak hasonló egy körömlakkhoz, de szintén UV lámpa szükséges ahhoz hogy megkeményedjen és több mint 2 hétig nem pattog le, de ebből nem lehet tetsző hosszúságút kialakítani (olyan hosszú lesz mint a saját körmöd)


Addig tart a műköröm míg le nem szedeted (ugyanis a lenövés egy idő után nagyon csúnya) Ha béna a körmös akkor buborékos lesz alatta és letudja pattintani a viselője is de ez baromi fájdalmas. Egyszerűbb elmenni a körmöshöz leszedetni, (nekem 500 ft volt anno) Rongálódni fog a saját körmöd, hiszen lecsiszolja a felszínét hogy egyenletesen feltudja vinni a zselét, szóval kell neki idő míg regenerálódni tud majd. Az hogy mennyire drága attól függ kihez mész. A szalonokban általában csillagászati árak vannak, én magánkörmöshöz mentem (van végzettsége meg engedélye meg minden nyavaja és szerintem az egyik legtehetségesebb az országban) és ahhoz képest olcsón dolgozik, egy M-es zselés műköröm 2500 ft

2016. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
36%

1# 2500 egy szettért nagyon gáz... valószínüleg botrányos anyagokkal dolgozik, mert ha minőségi anyagot használna, úgy még bukna is rajta, nemhogy keresne... másrészt annyira ügyes sem lehet, mert aki az, az minimum középkategóriás áron dolgozik (kb 5.000/szett).

Privátban mutatnál 1-2 munkáját a körmösödnek? Kíváncsivá tettél! :)


Egy körmös voltam.

2016. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Azt, hogy szar, és nagyon ronda, mű, és van ez a domború hatása, szerintem írtó gusztustalan................


Nem, a gél lakk az a körömre megy, de inkább saját körömre tetesd. Olyan, mint a körömlakk, csak ez abszolút tartós, nem kopik le, csak "lenő", a körömperctől, nem pedig alulról "kopik" és pattogzik.


Hetekig tart. Nem tudod leszedni otthon egyedül, szakember kell hozzá aki levakarássza, csiszolja. Ne is próbáld otthon tönkreteszel mindent.


De, lesz baja a körmödnek, de 1-2 alkalomig még nem! A bajok utána kezdődnek, elvékonyodik a köröm és elkezd töredezni.


1-2 ilyen alkalmat bír ki károsodás nélkül, az kb. összesen a két alkalom 7-8 hét.


Kinek mi a drága? Keress rá.

2016. nov. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem lemondok erről. A kéz nagyon elárulja a viselőjét. Nem szeretnék csúnya, megviselt körmöket. Bár gyönyörű mintákat és csodás színkombinációkat találtam, láttam, hosszú távon semmiképp sem érné meg.
2016. nov. 9. 10:00
 5/6 Baranka válasza:
Az én körmösöm csak zseléből épit műkörmöt. Leszedéshez is körmös kell. Most 6 hétig volt fent az előző, mert kisebb félreértések után jutottam el 6 hét után a szokásos 4 hét helyett. 4000 ért rakja fel a körmösöm, 3500-ért tölti szalonban. Atombiztosra csinálja. Baromi ügyes, kreativ körmösöm van.
2016. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na azért egy jó körmös nem teszi tönkre a körmödet, ha 10-szer rakatsz körmöt akkor sem, nem kell ettől ennyire félni, a gel lakk valamivel kíméletesebb, de azzal nem lehet hosszabbítani a körmöt.

Egy műkörmös.

2016. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!