Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Pink Panda webáruház mennyir...

A Pink Panda webáruház mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Kinéztem náluk egy terméket, ami most akciós, de sok olyan régebbé véleményt olvastam itt, amitől elbizonytalanodtam. Hátha valakinek frissebb, pozitív tapasztalatuk van velük.

2016. nov. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem! Sokat rendelek toluk, a minoseg mindig rendben van es 2-3napon belul meg is erkezik :)
2016. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik legmegbízhatóbb sminkes webáruház.
2016. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem sem volt még semmi problémám vele. jó akciók is szoktak lenni.
2016. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Van pozitív és negatív tapasztalatom is, mindegyiket megosztanám. A termékek szerintem jó minőségűek, a szállítás gyors és pontos, ha valami hibásan érkezik, más terméket küldenek, nem a megrendeltet, azonnal cserélik. Az ügyfélszolgálat szerintem abszolút vásárlóbarát. Elég jó kis akcióik vannak, a kínálatuk is elég széles. Amit viszont nem szeretek, az az, hogy rengeteg termékből kifogynak, ha érkezik is hozzájuk "készlet", az 1-1 darab, és itt most nem azokra a dolgokra gondolok, amikről elképzelhető, hogy a nyakukon marad, hanem a frissen bevezetett, kelendőbb kozmetikumokra is. Amivel még volt gondom, hogy a feltöltött kép és az áru közt óriási különbség volt, nem csak árnyalatbeli eltérés volt, hanem egészen más színt kaptam, pedig a termék kódja megegyezett.

Összességében viszont elégedett vagyok, én többször is rendeltem már tőlük.

2017. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!