Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok egy ilyen...

Ti elfogadnátok egy ilyen testű lányt barátnötökként?

Figyelt kérdés

Sajnos 71kg vagyok 163 cm mellé, hiába sportolok rendszeresen és szénhidrátcsökkentett termékeket eszek, liszt és cukormentesen. Nem vagyok kibékülve a testemmel és félek, hogy a "dagadtságom" miatt nem tudok majd párt találni. Az alkatom szinte egy az egyben hasonlít erre a lányéra. Elsősorban 20-26 éves férfiak véleménye érdekelne.


[link]


2016. nov. 10. 11:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
idősebb vagyok de szerintem nagyon csinos F 35
2016. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Szia én lány vagyok hasonló alkat mint Te.. De én PCOS-es és IR-es vagyok.. Nem nézettél még hormonsort Endroklinologussal? A 160 grammos szénhidrát diéta és a mozgás legyen az torna, biciklizés bármi csodákra képes... Ne aggódj ez miatt 2 éve vagyunk együtt párommal. Mióta elkezdtem a diétát és Endroklinologus írt fel gyógyszert a pajzsmirigyemre már 15 kg le dobtam.. De mivel alacsony vagyok még így is teltnek számítok de dolgozom rajta hogy szépen le menjen... Szóval javaslom keress fel egy jó dokit és kitartást. 22 L
2016. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Semmi bajod az alakoddal szerintem.

Nekem spec. nagyon tetszik.


27/F

2016. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már ez egy nagyon bomba alak, az meg h 71 kg vagy nem jelent semmit pláne h melette rendszeresen sportolsz. Fogadd el h jól nézel ki. Szóval elfogadnám 100x is vagy többször. F/23 (pláne h férfiak jelentős része sokkal kevésbé van edzésben vagy formában mint te)
2016. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kritikus vagyok a túlsúlyos lányokkal általában, nem dicsérem őket itt agyon, mint mások, de ez még messze áll a dagadtságtól. Bár nekem a vékonyabb lányok az ideáljaim, de semmi gond nincs veled.
2016. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ez egy szexi női test.
2016. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos 71 kiló vagy????

Csajok, azt gondolom, tudjátok, hogy az izomnak is van súlya. Bizony! Ezért nem értem, hogy miért olyan fontos a lányoknak az, hogy hány kilók, és hogy a fiúk itt mindig miért ezt kérdezik elsőnek?

160 centiméter vagyok, és 76 kiló. Azonban ennek tetemes mennyisége izom. Alacsony vagyok, és egy ducibb lány nyomna annyit még, mint én. De külsőre totál máshogy hatok, mint mondjuk egy másik, 160 centis 76 kilós lány.

Egy csaj szívütést kap, ha 70 kiló felett van, a srácok meg egyből azzal jönnek, hogy biztos kövér vagyok. De mikor az izmos seggem mutatom nekik, hogy kinyalhatják, akkor már nincs semmi baj a 76 kilónyi énemmel. :D

Ha külsőre saját magadnak nem tetszel, és nehezen tudsz változni, akkor kérj megfelelő segítséget. Fordul orvoshoz, és sportolj tovább rendszeresen.

De azért változz, mert te magad miatt akarsz változni. Ne mások miatt változz.

2016. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hasonló paramétereim vannak, szintén IR és pajzsmirigy gonddal. Amióta kaptam személyre szabott diétát és beállított gyógyszereket, látványosan fogytam. Nálam a kiló szám sokat nem változott, mert rendkívül izmos vagyok, inkább erre szálkásodtam rá, a felesleges zsír leadásával, ami korábban nem ment sehogy. Nézesd meg ezeket szerintem, mert a leírásod alapján nem kéne, hogy gondod legyen a fogyással.
2016. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Kaptal idodebbtol is velemenyt, kapsz fiatalabbtol is.

Szexi vagy es jo a tested! Nincs ebben semmi dagadtsag.

19F

2016. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Nőként válaszolok, de hátha segít a válaszom. ;)

Nekem is hasonló az alakom, annyi különbséggel, hogy nagyobbak a melleim és egy picit nagyobb a pocim. 165 cm vagyok és 75 kg. Soha nem szenvedtem ez miatt hátrányt a pasizásban, sőt... :))))

Persze, van akinek a vékony vagy normál testalkatú lányok tetszenek, de hidd el, a kisugárzás számít, és nem az, hogy hány kg felesleged van. Nyilván, nem tehetszhetsz mindenkinek, még akkor sem, ha tökéletes 90-60-90 idomokkal rendelkezel, sem.

Ha nem tudsz változtatni magadon, akkor legalább próbáld meg magad elfogadni és szeretni. Tudom, hogy könnyű mondani, de nem olyan nehéz megtenni. Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan testrészeid, tulajdonságaid amikre büszke vagy, vagy elégedett vagy velük. Azt hangsúlyozd első sorban, amikkel elégedett vagy. A többiből pedig hozd ki a maximumot. Ha elfogadod és szereted magad, jó lesz a kisugárzásod és hidd el, ez sokkal többet számít, mint néhány párnácska a hasadon vagy a fenekeden.

Van élet 70 kg felett, de még milyen! :) Én személy szerint egészségesen, de jókat étkezem, elborozgatok a barátaimmal, szuper állásom van, utazgatok, jövök-megyek a világban, van férjem, szeretőm, van gyerekem is, tök jó életem van. Élvezem az életemet, és nem a kilóimon görcsölök, örülök, hogy egészséges (és szerintem szép is) vagyok. :)

2016. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!