Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik hajhosszabbítás az...

Zseraldin2003 kérdése:

Melyik hajhosszabbítás az ideális? Hosszantartó és alig látszó feltevés. Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nekem régen hátközépig érő göndör hajam volt,ám elkezdett rettentően csomókban hullani és eldöntöttem,levágatom.

Úgy gondoltam új formát csináltatok neki ám ez cseppet sem úgy sikerült ahogy terveztem.Tarkómig felvágta a hajamat és nullásgéppel javította ki.

Azóta eltelt hét hónap és már nyak alá egy picivel ér a hajam.Mivel abban a korban vagyok amiben már számít a külső,nem akarok tovább rövid hajjal lógni a haverokkal.Ne értsetek férre egyszerűen csak szeretném fonogatni,festetni,kiengedni és több dolgokat mintákat,formákat csinálni vele.Viszont karácsonyra szeretnék hajhosszabbítást.Csak nem tudom melyik az amelyiken nem látszik annyira a feltevés és a legfontosabb hogy tartós legyen...köszönöm a választ.:)


2016. nov. 12. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Szia én is igy vagyok most. Gyönyörű derékig érő sötét hajam volt de a környezetem rábeszélt hogy milyen jól fog majd állni a vállig érő frufrus haj hát levágattam...na akkor bolondultam volna meg!! Azóta mát növögetett de hiányzik a régi hossza ráadásul most beleszerettem egy frizurába ugyhogy én is gondolkozom a hajhosszabbításon. Szóval én is kíváncsian várom a válaszokat
2016. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!