Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak olyan festékek amelyek...

Luliii kérdése:

Vannak olyan festékek amelyek nem jönnek ki a ruhából?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ilyesmiket felsorolni esetleg márkákat mondani nem olyan magas árkategóriában.

2016. nov. 14. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

ruhafesték,vízálló akril,körömlakk

Most konkrétan mire gondolsz?

Olyan ruhafesték márkára,ami tartós vagy kollektíve minden festékre,ami ha rácsöppen nem lehet kimosni?

2016. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan kell amit nem lehet kimosni, de igényesen néz ki, könnyen felvihető és nem szedi ki a mosógép kér másodperc alatt.
2016. nov. 14. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyet nem találsz, még a gyárilag festett cuccok is kopnak, egyértelmű, hogy megfelelő körülmények nélkül nem fogsz tudni tökéletesen kophatatlan festéket találni.

Én egyszer festettem be cuccot, csak a kopottsága miatt festettem be ugyan olyan színűre, legalább 5-6x kellet kimosni, hogy hordani tudjam, de erős a színe szép meg minden csak egy baj van nem pont az lett az eredmény mint amit vártam, teljesen különböző színűre nem fogod tudni befesteni, még ha azonosra fested is megváltozhat, fekete kékre vagy barnára és stb.

2016. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én nem konkrétan az egészet festeném, hanem csak kissebb mintákat, szöveget vinnék fel. Akkor melyik a jó festék? a spray kijön a felsőkből?
2016. nov. 14. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem is kell kimondottan ruha festék, teszteld le az a legegyszerűbb
2016. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bemész a festék boltba megmondod, hogy ruha anyagra akar valami tartósabb festéket és kész biztos tud ajánlani
2016. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!