Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 15 évesen C98-as a mellmére...

Ha 15 évesen C98-as a mellméretem, akkor az hamarabb fog lógni mint a kisebb mellméretű lányoknak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:

aztakutya.

hiszem ha látom. :O


egyébként, ha jól karbantartod/karbantartják akkor nem fog hamar lógni.

2010. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ennyire nagy?:|:O
2010. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fényképet, vagy nem segítünk.
2010. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 98 az a körméreted mell alatt gondolom! Tehát akkor a hátad széles mert egy C kosár az annyira nem kimagaslóan nagy pláne nem egy 98 centis körmérethez! amugy nem hiszem h ezen múlna ! Kis mell is lóghat nagy is lehet feszed
2010. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, csak jó erős melltartót hordjál! Ne hidd el, hogy majd akkor lesz feszes, ha nem hordasz melltartót - a nagy mellet lehúzza a saját súlya! Én 90/D-vel a félkosaras push-upokra esküszöm, az erősen,szépen megtartja! Ha a melltartó pántja hátul felcsúszik, akkor rossz a méret.
2010. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

98-as melltartó nincs is :D

90, 95, 100, stbstb

Amugy nekem azt mondták, hogy igen, a nagyobb előbb fog lógni!

2010. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

ha jó melltartót hordasz, akkor nem

bár ha fogysz belőle, akkor ugye a bőr akkora marad, és lógni fog:S szülés után is ez a helyzet

persze ez se általános, neked lehet más

nőrokonaid hogy jártak?

2010. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ilyen mellméret nincs:) az C/100 ami egyáltalán nem nagy

nekem E/80-as a méretem és lógni lóg viszont feszes!!ó melltartó+ a párom masszírozza őket :D +testápőéó és mostanában mellfeszesítő krém! Persze ekkora méretnél már megereszkedik mivel nagy a súlya csak a szilikon cicik állnak olyan feszesen mert azok fel vannak varva és hát szerintem csúnya hogy a nyakukban van! Amúgy a kis mell is lóg van egy két barátnőm akinek B-s mellmérettel rendelkezik és csúnyűn lóg de ez lehet genetika is!

19/l

2010. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket:)

nincs széles hátam,amúgy sem vagyok valami nagy darab,lehet,hogy ezért tűnik olyan nagynak.

2010. ápr. 30. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:
na, hol a kép?!!!!!
2010. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!