Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hány éves kortól...

Lányok! Ti hány éves kortól éreztétek magatokat nőnek és nem kislánynak?

Figyelt kérdés
Nekem vannak ezzel kapcsolatos zavaraim,kislányos vagyok a ruháim is rádobnak egy lapáttal,sokkal fiatalabbnak nézek ki és lehet hogy ezek apróságokon múlik nem tudom, de csak bájos vagyok nem szexi,ti hogy vagytok ezzel?Tudom a tv-ből innen-onnan folyik hogy milyen A NŐ és ez rossz, hogyan változtassam meg a nézőpontomat?Mert tudom a kisugárzás belül dől el.

2016. nov. 20. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
25 évesen, amikor szültem.
2016. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát kislánynak mondjuk már 14 évesen se éreztem magam, de nőnek még most 19 évesen se. Van olyan is hogy az ember csak simán lány, én annak tartom magam, de nem tulajdonítok ennek túl nagy jelentőséget:D Én is messze vagyok a szexiségtől, meg a felnőttségtől is, de engem ez mondjuk nem zavar, kiélvezem amíg tudom.
2016. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most 13 évesen egyáltalán nem érzem magam kislánynak, de ugyanakkor nőként sem tekintek magamra. Szerintem ez a környezetünktől is függ, meg hogy a velünk egykorúak mennyire viselkednek felnőttesen vagy gyerekesen. Esetleg hogy sminkeled-e magad, hordasz-e magassarkút meg hasonlók. Most persze nem azt mondom, hogy valaki attól lesz nő, hogy magassarkút hord, de az ilyesmik adnak egyfajta önbizalmat, amitől nőiesebbnek érzed magad. De szerintem ez az egész fejben dől el, nem attól függ, hogy hány éves vagy.
2016. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!