Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a lány?...

Szerintetek szép ez a lány? KÉP LENT

Figyelt kérdés

[link]


Kell fogynia a combjából ? 170 CM és 65 kg vagyok, és kb. én is igy nézek ki... szerintetek ez nagyon sok ?



2016. nov. 21. 20:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem olyan mint aki hanyagolja a testet es az helyett hogy sportolni inkabb leul tv t nezni mert mennyire nem fontos az egeszseg meg no body shame van meg a curvy a jo.
2016. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
szerintem pont jó :D
2016. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudodm,hogy ez a lány menyit sportol, én napi két edzésem van , ugy hogy én eleget sportolok, csak körübelöl ilyen az alak, a compon talán kisebb kicsit, csak tavaly sokkal vékonyabb voltam, és fogyni szeretnék és nem megy. Ezért kiváncsi vagoyk hogy ha nem tudnék lefogyni akkor mennyire gáz ha igy maradok :DD
2016. nov. 21. 20:26
 4/23 anonim ***** válasza:
Küldj akkor képet magadról és meglehet mondani :) :DD
2016. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon dögös szerintem.
2016. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Elso vagyok . amugy komolyra veve ha felteszed ezt a kerdest akkor biztosan valtoztatnod kell mert nem erzed jol magad. Nem az a fontos hogy mit gondol par pasi. Egyik azt nezi hogy hu mekkora segge van a masik azt hogy a melle. Az a fontos hogy ha bele nezel a tukorbe ne erezd ugy hogy valtoztatnod kell magadon mert tetszik amit latsz es ha ez most nem igy van addg sportolj amig nem masoktol kell varnod hogy megerositsenek hanem bele nezel a tukorbe est azt latod basszus de jo alakom van:D
2016. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem no fos, a képen látható lány vékony, és valszeg te is az vagy. Aki mást mond, az hülye vagy látásszervi problémás :). AMúgy is a husis csajok is szépek.
2016. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

1) Nagyobb darab vagyok, de én is be tudok úgy állni, hogy szexibb legyek...

2) Én is így nézek ki kb.. csak kisebb a combom, nagyobb a mellem, laposabb a hasam....szóval nem úgy néz ki az illető. Ha a saját tested érdekel, tegyél ki arról képet.

3) Ha magadnak nem tetszel, akkor fogyj!

4) Ha semmi oka a hirtelen súlyváltozásnak, menj dokihoz. Vérvétel, pajzsmirigyvizsgálat...

2016. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. nov. 22. 17:21
 10/23 anonim válasza:
46%
Szerintem szép. Igazi nő. Nem tetszenek a sovány lányok.
2016. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!