Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szebb a mukorom vagy a...

Melyik szebb a mukorom vagy a gel lakk?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép természetes körmön a gél lakk. De mivel nekem nem nő meg, mert annyira törik, csináltam magamnak műkörmöt. Szerintem gyönyörű, de ha a saját körmöm lenne ekkora, azt biztosan szebbnek tartanám.
2016. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogyan van elkészítve. Mindkettőből láttam már szépet, ami szinte természetes. És olyat is, ami nagyon gagyi és messziről látszott, hogy mű vagy gél.
2016. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Kinek mi a szép. Ha valaki a termézsetessséget kedvelei egy balanszpontos szalonmandula, vagy gel lakk. Ha vki mutatósabb körmöket akar, azt is szintén meg lehet csinálni gel lakkból is és persze műkörömből is. Ha valakinek természetesen szép keze(hosszú vékony ujjak, hosszú egészséges körömágy és körmök) sztem felesleges műkörmöt éppítettni, hacsak nem extrém hosszra vágyik.
2016. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!