Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rengeteg...

Miért van az, hogy rengeteg képet látni a neten olyan fiatal lányokról, akiknek iszonyat vékony, gyönyörű alakjuk van, és nagy kebleik? (akár tizenévesen) Hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Én kicsit ducibb vagyok, mégsem olyan telt, arányos az alakom. 5-6 kg-t kellene egyébként leadnom, tehát nem sokat, de félek, túl lapos lennék. 20 éves vagyok, és iszonyatosan zavaró az egész. Lehet valami hormont szedni, vagy akármi, hogy nőies legyen valaki? Vagy nektek mi erről a véleményetek? Főleg lányok írjanak!
2010. ápr. 29. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
az iszonyat vékony az randa...tegyél képet ide....amúgy sportolj és magadat is csinosnak fogod látni pl. bringa, úszás, futás :)
2010. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Photoshop-pal csinálják. Ajánlom Naomi Wolf: A szépség kultusza c. könyvét. Eszedbe ne jusson hormont szedni!!!!!!
2010. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

22:30 te jó nagy f*aszságot mondtál..pont nem photosoppal .. eredetileg ilyenek ilyen génekkel születtek és kész..osztálytársam is full vékony és olyanok a mellei mintha szilikon lenne :D

bár én is full vékony vagyok de kicsi a mellem XD

16L

2010. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem f.szság, és nem én mondtam, hanem Naomi Wolf. Kivételek lehetnek, de ha megnézed, azért ÁTLAGBAN a (természettől fogva) nagymellű nők teltebbek (nem azt mondom, hogy kövérek, de nem is nádszál vékonyak), a nagyon vékony lányoknak pedig általában kicsi a mellük. Az ideálisnak mondott vékony + nagymellű nagyon ritka - így tartós önbizalomhiányban lehet tartani a nőket, ami jól jön a kozmetikaiparnak, mert így a nők mindenféle terméket megvesznek. A Kérdező az élő példa. Próbáld a tested megszeretni, és a testeddel való elégedetlenség ne foglaljon el ilyen központi helyet az életedben.
2010. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a PS nem hulyeseg, manapsag minden kepet feljavitanak.
2010. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Mondjuk push up melltartóval, meg ha kicsit befeszíted magad, és felülről fotózol rengeteget lehet csalni a mellmérettel egy képen. Én is ismerek amúgy ilyen alkatú csajt, kb 160cm, úgy 40kg, ebből szerintem 20 a melle:D minimum E kosaras a melle, ijesztő, olyan mint egy mini tank, először veszed észre a mellét, csak utána a csajt...:D
2010. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!