Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajvágógéppel mennyire nehéz...

Hajvágógéppel mennyire nehéz letolni a hajat sünire saját fejen?

Figyelt kérdés

A kopaszságnak és életkornak abba a szakaszába léptem, hogy már nem nagyon érdekel a frizura.

Vennék egy hajvágógépet, de saját fejemről kellene levágni a hajat. Mennyire nehéz ez, főleg hátul.


2016. nov. 29. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eddig csak egyszer vágtam a sajátom (hosszú hajam van, de oldalt felnyírva) és katasztrofális lett, de azért, mert túl rövidre állítottam. Más hajánál másfél perc a rekordom normál férfi frizurából sünire, de persze akkor sietni kellett, egy műsorban vágtam élőben a hajat. :D


Szerintem nem túl nehéz, legalábbis ismerek olyat, aki simán megcsinálja magának. Ha nem kell vigyázni, hogy ne menj tovább, hanem egyforma hosszú az egész, akkor egyszerű lesz. Vagy megkéred az egyik haverod/barátnőd hetente átmegy rajta három perc alatt.

2016. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak 2 tükör kell hozzá és gyerekjáték. Tavaly toltam le elöször a hajam úgy, hogy semmi gyakorlatom nem volt hajnyírásban de tökéletes lett. Arra figyelj, hogy menj át rajta többször a kiálló szálak miatt
2018. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!