Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megnézni hogy...

Hogyan tudnám megnézni hogy hogy állna a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a gondom van hogy kéne fogszabályzó mert két fogam picit egymáson van és nagyon zavar. Azt szeretném kérdezni hogy nincs véletlenül olyan oldal ahol photoshoppal meg tudom nézni milyen leszek fogszabályzóval? Mert eléggé félek :) vagy valami más módon? A válaszokat előre is köszönöm. 16/L

2016. dec. 1. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Képzeld el.
2016. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt kihagytam fentről hogy ha lehet értelmes válaszokat várok. Idióták kíméljenek. Előre köszönöm ♡
2016. dec. 1. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is, a Photoshop az egy program, nincs olyan oldal, amin azzal meg lehet nézni...


Másodszor, inkább egyenes foggal akard látni magad, a fogszabályzó, főleg ha nem túl hibás a fogad akár egy év alatt kijavítja. Ha tényleg annyira zavar, akkor ne éri meg? Ha tehetősek vagytok, akár porcelánból is lehet, az fehér. De szerintem szép, nekem tetszett magamon :)

2016. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!