Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valakinek valamilyen női...

Cicus3456 kérdése:

Van valakinek valamilyen női praktikája arra hogyan lehetnének nagyobbak a melleim?

Figyelt kérdés
valami termeszetesre gondolok...műtét szóba sem jöhet...semmi ilyesmi 16l

2016. dec. 2. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
ha lenne, mindenki d kosaras mellekkel rohangálna.
2016. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hízás. Ennyi.
2016. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pushup
2016. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el mellizomra edzeni. A melled nem lesz nagyobb, mert az főleg zsírból van, de a fejlődő mellizmok szépen megemelik a melleidtet. A kosárméreted nem lesz nagyobb, de a mellbőséged nőni fog, ha kitartóan edzel rá. Szebb tartása is lesz tőle, bár kis mell aligha tud lógni. Ne hanyagold a többi testrészt sem, eddz mindent arányosan. Hajrá!
2016. dec. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Semmi se, természetes dologgal leginkább a hízás, ami a legkönnyebb és legegyszerűbb megoldás. Genetikától függ ez. Én nekem vannak melleim (75 D-s), sose panaszkodtam, jól néz ki az biztos, de akkor is, több vele a nyűg, sportolásnál meg egyéb dolgoknál. Egyedül csak arra jó, hogy a pasiknak tettszen. :D
2016. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!