Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szépségversenyt ajánlan...

Melyik szépségversenyt ajánlanátok? Én semmi normálisat nem találtam még.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és most már sok visszajelzést kaptam, hogy miért nem jelentkezek szépségversenyre. Szeretném megpróbálni. Régóta érdekel a dolog.
2010. máj. 1. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Tini kategóriában szerintem indulhatnál nemzetközi(!) versenyek magyar fordulóján.Először a szervezőket informáld le-megbízhatóak-e,stb.Szűrd ki,hogy melyik megy csak a pénzre(valamelyik szervező 'felkészítő tábor ' címén súlyos tízezreket kér el-egyértelmű lehúzás,az ilyenbe nem kell belemenni)Nézd meg a korábbi évek versenyzőit és nyerteseit (magasság,súly,méretek) és azt válaszd,amelyiknél lehet esélyed nyerni (pl az előző nyertesek hasonló magasak és hasonló méreteik vannak mint neked).Ha több ilyen verseny is van,akkor nézd meg,hogy milyen nyereményeket, egyéb lehetőségeket kínálnak,mi lett az előző évek versenyzőivel(kaptak-e munkát modellként,stb),milyen gyakran szerepel a verseny a médiában.

Vagy ha elég magas vagy,akkor inkább egy modellversenyen indulj.


Szépségversenyre akkor érdemes jelentkezni,ha nagyon szép az arcod('babaarc') természetes vagy(eredeti vagy eredetinek tűnő hajszín-a platina szőke haj és barna szem nem ez a kategória...;általában a sötét hajszín vagy a szőke a nyerő;nem előnyös a feltűnő plasztikai műtét),jó az alakod(de nem vagy nagyon vékony!),hosszú és egészséges a hajad(semmi extrém vágás)-klasszikus szépségideál(~élő Barbie).

Vannak olyan szépségversenyek,amelyek inkább már modellversenyek és a magasság a lényeg(ha a nyerteseket megnézed,akkor meg tudod mondani,hogy melyik ilyen)


Modellverseny: érdekes is lehet az arcod,nem kell klasszikus szépségideálnak lenned; vékony testalkat;minimum 170 centis magasság.

2010. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!