Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent a szemöldökcsontnál...

Mit jelent a szemöldökcsontnál leborotvált szemöldök? Ez is ilyen meleg "cucc" mint a nagyujjas gyűrű?

Figyelt kérdés
Sok lánynál láttam ilyet, főleg tomboyoknál és/vagy leszbikusoknál. Nekem nagyon tetszik az ilyen szemöldök, volt is már ilyenem,csak aztán belegondoltam,hogy ennek lehet hogy van valami jelentése. Köszönöm szépen a válaszokat!^^

2016. dec. 3. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincsenek olyanok, hogy "A nagy meleg kódex"-beli jelrendszerek. Ezek csak kitaláltak (igen sok meleg is használhatja őket, de nem azért fogják, mert melegek, hanem mert tetszik nekik), úgyhogy ha jól áll neked, akkor csak nyugodtan csináld meg olyanra amilyenre szeretnéd.
2016. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!