Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Küldenétek tetoválás mintát?

Küldenétek tetoválás mintát?

Figyelt kérdés
A lapockámra szeretnék vmi szép virágos dolgot... (nem egy szál virágot, hanem olyan virágfüzért:)).
2010. máj. 1. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

válogass :)

2010. máj. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húúúúú, de jó! Köszi szépen! :D Eddig csak magyar oldalakon keresgéltem, és nem nagy sajnos a választék...
2010. máj. 2. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Imádom, hogy az emberek azt sem tudják, hogy mit de tetoválni akarnak...attól nem félsz, hogy fáj-e? -.-
2010. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Imádom, hogy egyes emberek olvasni sem tudnak... Nem akartam bunkó lenni, de...! Nem véleményt kértem, hanem tetoválás mintát, már bocs!

Egyáltalán nem félek, mert kemény vagyok! :D Amúgy már van tetkóm + egy pár piercingem (tudom, hogy az nem fáj annyira + csak egy pillanat, de akkor is). Egyszer láttam egy nagyon szépet, és sehol nem látok olyat...:S

2010. máj. 3. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
a piercingnek semmi köze a tetováláshoz, nekem öt piercingem volt anno és három tetoválásom. és akkor mi van? ettől függetlenül, ha nem tudod mit akarsz, akkor nem akarsz semmit.
2010. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt kéne kitalálni milyen virág tetszik annyira, hogy magadra varrasd egy életre. Egy jó tetováló az előre kiválasztott fotók alapján tervez neked egyedi virágmotívumot. Ha nem tud szerintem keress mást.


[link]


De könyvtárban is találsz botanikai enciklopédiát.

2010. máj. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi!
2010. máj. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!