Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hónaljszőröm mekkorára vágjam...

Hónaljszőröm mekkorára vágjam le lányok? Nektek mi jön be? Mekkora ami még nem buz! S?

Figyelt kérdés

Ujjatlan pólókat is fogok hordani, meg ugye jön a strandidő így merült fel ez a hülye kérdés.


Köszi


Jah ha lehet lányok kort is!


2010. máj. 1. 22:05
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
sztem ne vágd le, hacsak nem akkora, hogy kifigyel,mint Bodri kutya a kapu alatt Xd
2010. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Bu*is ha le van borotválva a hónaljad?

Bocs ez nekem új, tehát csak a bu*ik adnak a külsejükre?


Nem értem mi volna a baj azzal, ha leborotválnád, én leszedem teljesen.


17/F

2010. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha le van borotválva teljesen. Az nem b**s. A b**s az, ha egy férfi a lábát és a karját gyantázza. A lenti részek is maradjanak szőrösek, de a hónalj ne! 26/L
2010. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
újabban az a divat ha a jobb oldalit meghagyod a balt meg csutkára le
2010. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
teljesen vágd le,szerintem.De ez az én személyes véleményem,mindenkinek más jön be.De szerintem ez kortól is függ,ha tini vagy akkor teljesen ha már éretebb korba hagyd meg,legyen egy kicsi,de ne legyen nagyon szembetűnő.
2010. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...

Eddig úgy voltam vele, hogy még egy pasinak se legyen szőr a hónalján, de egyik nap láttam egy srácot akinek le volt csupaszra borotválva, és olyan furcsa volt.

Passz

2010. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
2010. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

há a férfiak tudtommal nem szokták ott nagyon szőrteleníteni de lehet hogy csak nálunk vagy így..:D

de fogj egy borotvát azt borotvált le teljesen..:D

bá igaz hogy szúrni fog mint állat..:IxD

2010. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
XXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan borotváld le az egészet, az a legjobb. Vagy hajnyíróval vágd rövidre.

Egyáltalán nem b.zis ha a pasik szőrtelenítik a hónaljukat. Én pont a nagy kutyust nem bírom..

2010. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!