Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok? Szerintrtek?

Csúnya vagyok? Szerintrtek?

Figyelt kérdés

15/L képet nem tudok kirakni, aki rám ir az fb-nem lát.

Sportolok rendszeresem. Hosszú barna hajam van. Zöld szemem. Kreol bőröm. 169cm vagyok és 59, lehet ez sok. Nemtudom, még nem mondták rám, hogy dagadt lennék. Túlságosan nem nyílok a fiuk felé pedig sok fiú barátom van. Szeretnék egyel összejönni, szerintetek e külsőm lehetővé teszi



2016. dec. 10. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján nem lehet megmondani. A "csúnyaság" nem attól függ, hogy milyen színű a hajad/szemed, vagy hány kilót nyomsz. Ha venném a fáradságot, találnék képet egy gyönyörű barna hajú, zöld szemű, kreol bőrű lányról, meg egy ugyanilyen színekkel rendelkező bűnrondáról is.
2016. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Bárhogy nézhetsz ki. Küldj egy képet, akkor tudok véleményt mondani.
2016. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hogy csúnya vagy-e azt nem tudom, de buta biztosan. Mégis hogy képzeled, hogy pár szám alapján megmondjuk, szép vagy-e vagy csúnya?


Komolyan ennyire ostobák a mai gyerekek?


Láttál te már ronda embert? Miért tartod rondának, a hajszíne miatt? Ugyan már! Nevetséges vagy. Nem is. Elkeserítő.

2016. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

„Sok fiú barátom van, szeretnék eggyel összejönni” Ez a mondat nagyon nem tetszik nekem, ne egy barátot akarj, hanem A barátod! Túlságosan éretlennek tűnsz, szóval az lenne a legjobb, ha várnál még vele.

És, hogy a kérdésre is válaszoljak:

Szinte minden kreol bőrű, zöld szemű, hosszú barna hajú, sportos, 169 centis, 59 kilós lány máshogy néz ki,+ minden fiúnak más az ízlése, szóval azt, hogy a kiszemeltednek tetszel-e, senki sem tudja megmondani...

2016. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2016. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tetszetős, amit leírál magadról. Nagyon csúnya nem lehetsz ilyen külsővel. Képpel könnyebb lenne megítélni, hogy mit lehetne még javítani a külsődön. Priviben is küldhetsz, akkor igyekszem tanácsot adni.

Szerintem nem akadtál rá eddig a hozzád illőre. Keresd, el fog jönni. Aki tetszik, felé igyekezz nyitni. Ha falalt építesz magad köré nem fogja tudni áttörni az sem, akit szeretnél.

2016. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet :)
2016. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerinted csúnya vagyok?


170 magas, szőke, hosszú hajú, kék szemem van, világos bőröm, nagy mellem van,formàs orrom, pàr szeplőm.

Ez alapjàn lehetek gyönyörű is nem? De nem vagyok az, mert mellé holdvilág képem, ronda làbam ês túlsúlyos vagyok..


Ha érdekel, hogy csúnya vagy-e, rakj ki képet.

2016. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem mutat képet, mert csúnya. :)
2016. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!