Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok Obag replika táskáka...

Hol tudok Obag replika táskákat vásárolni Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Páromnak szeretnék Obag replika táskát vásárolni. Hol tudom ezt megtenni szerintetek Budapesten? Interneten kerestem de csak vaterán találtam rá lehetőséget.


Ha van valakinek személyes tapasztalata és megosztaná velem annak nagyon hálás lennék. Köszönöm :)



2016. dec. 11. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A 'replika', ugy is mint hamisitvany, illegalis, semmilyen boltban nem forgalmazhato. Ha barhol ilyet arulnanak, a NAV kb. masnap megjelenne es az egesz arukeszletet elkobozna.


Mondjuk nem igazan ertem, hogy ha rohadtul nincs penzed egy tularazott, ostoba divattermekre, miert akarsz ugy tenni mint akinek van...?

2016. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátnőm szeretne replikát én meg nem firtatom. De nem is a miért volt a kérdés hanem a hogyan illetve a honnan. Köszi a választ, akkor marad a vatera.
2016. dec. 12. 00:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Én eddig csak vaterán láttam replikát ebből a táskából.
2016. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gardróbcserén is szoktak lenni. Ami az eredeti ár feléért van újonnan magánkézből az pont annyira eredeti, mint a hajszínem.
2016. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!