Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem kapni sehol RightGua...

Miért nem kapni sehol RightGuard izzadásgátlót?

Figyelt kérdés

Már hetek óta próbálkoztam elég sok helyen, drogériákban, áruházakban, kisebb boltokban. Sőt, másik városban i, de egyszerűen semmilyen RightGuard terméket nem találok.

Miért nem kapni, és honnan tudnék szerezni?


2016. dec. 13. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem ki lett listázva (eladó vagyok és Rossmann-ban dolgozok).

Ez annyit jelent, hogy ki lett vonva a forgalomból, különböző okok miatt.

Feltehetően már sehol nem fogsz ilyet találni sajnos, kivéve ha nincs akkora szerencséd, hogy egy eldugott drogériában nincs még készleten pár darab, de ha valóban ennyi helyen jártál, akkor nem hiszem, hogy találsz.

Sajnálom hogy te is így jártál.

De egy dolgot megtanultam mióta kereskedelemben dolgozok. Minden jó terméket megszüntetnek egy idő után. Azt gondolják az okosok, hogy majd így elviszik az olcsóbb és sokkal rosszabb termékeket is...

2016. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!