Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 10 éves lány strandolhat...

Egy 10 éves lány strandolhat felső nélkül?

Figyelt kérdés
A húgom most lesz 10 éves és egyszerűen utálja a bikini felsőt,de a melltartót is.Otthon is és a strandon is fél pucéron szeret napozni.Van olyan hogy egész nap fél pucéron van.Anyuék nem szólnak neki.Engem zavar.Szerintetek mit mondjak neki?
2010. máj. 2. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem azért 10 évesen már nagyon gáz... 6 év fölött azért szerintem nem igen kéne. Hát egy 10 éves kislánynak már kezd nőni a melle!
2010. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem is elég gáz :S most gondolom az utánam jövők le fognak hurrogni, hogy had hordja azt, amiben jól érzi magát, de nekem ez a véleményem. ha az én hugom lenne én is tuti eléggé égnék :S

szereti a hercegnőket? mert ha igen akkor találj ki valami olyat, hogy a hercegnők is hordanak bikinifelsőt xD vagy azt, hogy mennyire irigyelni fogják az osztálytársai, ha látják, hogy mennyire fehér volt a háta és most mennyire barna. vagy mond meg neki, hogy kérdezze csak meg az osztálytásait, hogy ők mit vesznek fel a strandra. gondolom a legtöbben hordanak, és ha szerencséd van akkor a tömeggel fog menni ő is. ha ezek nem jönnének be akkor meg jöhet, a csokival való lefizetés xD az öcsémnél az mindig bejön még most is, pedig ő 13. (persze nem arra akarom rávenni, hogy bikinifelsőt hordjon xD)

2010. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
próbáld meg meggyőzni h hordjon...de ha nem sikerül, sztem 1-2 éven belül biztos hordani fog...
2010. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nő már a melle vagy még teljesen deszka? Ha elkezdett már neki nőni, akkor érdemes lenne rábeszélni egy kis topszerű bikinifelsőre. Beszélj vele te, hátha rád jobban hallgat,mint anyukátokra.
2010. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Kezeld dedósként, mert hogy a "nagyok" már bikinit hordanak, vagy beszéld rá egy egybefürdőruhára. Vegyél neki a szülinapjára egyet esetleg.
2010. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mifelénk csak a cigánylányok toplesselnek 6 év felett a strandon. Otthon szerintem teljesen oké, de nyilvános helyen nem. Nem tudom mit mondhatnál neki.
2010. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2.hozzászóló: Köszi az ötleteket.Valahogy megpróbálom rá venni.Otthon oké én is szoktam,mert nem lát be senki az udvarra,repülőröl meg csak nem az én hab testem nézik,de strandon azért mégis gáz.


4.hozzászóló: Igen még teljesen lapos.Még szerencse hogy nem kezdett el nőni a cicije.:DDD

2010. máj. 2. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!