Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lehet az, hogy egy 17...

Mitől lehet az, hogy egy 17 éves lány nem mer "nagylányosan", a korosztályához hasonlóan öltözni mint a többi lány? (miniszoknya, kivágott felső, magassarkú) Helyette kislányosan/fiúsan öltözik, mert nem mer nőiesen öltözni.

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
talán szégyenlős? vagy a nevelésból fakadóan is lehet egyébként ez. Attól ember az ember, hoyg nem egyforma a többivel! mindenki más:)
2008. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Mindenkinek más a stílusa. Ha egy lány például sportos öltözetben érzi jól magát, miért ne tegye?

Ezzel jelzi is a fiúk felé, hogy milyen a stílusa és nagyobb eséllyel talál magához illő párt.


Fiú vagyok és számomra is sokkal vonzóbb, ha egy lány sportosan öltözködik, mint "plázacicásan".

2008. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki öltözik így, ilyen kihívóan, van akinek nem ez a stílusa van akihez nem is illik ez az öltözködés. Én is 17 vagyok és nem veszek fel miniszoknyát se magassarkút, mert nem az én stílusom
2008. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg van valami takargatnivalója? Én is 17 vagyok és hát tele cellulitisszal, csomó szemölcs, kis mell, kicsit duci alkat. Nem mindenki szereti mutogatni magát.
2008. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem 17 évesen nem kellene magassarkút hordani és kivágozz felsöt:) az egy dolog h vki ezt szereti mert ebben érzi jol magát.te meg nem:) és ez egyáltalán nem baj.sőt ha egyedi a stílusod lehet sokkal jobban bejössz a kiszemeltnek mint mondjuk egy miniszoknyás lány :)
2008. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól "nagylányos valaki", hogy úgy öltözik, amit leírtál: miniszoknya, kivágott felső, magassarkú-ez inkább közönségesnek hat szerintem.


Én arra használnám a "nagylányos" jelzőt, akinek már van annyira kifinomult ízlése, hogy el tudja dönteni, hogy mi áll jól neki és mi nem.


A lényeg a stílusos öltözködés és az érett gondolkodás amit a stílusával fejez ki az ember. Ha ez megvan, akkor lesz valaki "nagylány" :)

2008. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
:) Attól, hogy valaki igazán szép nő legyen nem kell feltétlenül úgy öltözködnie mint a mai magukat átlagon felülinek képzelő lányoknak, akik ízléstelenül öltözködnek. Sztem majd kialakul az egyénisége és eljön az az idő is mikor megtalálja a saját maga nőiességének forrását:D!
2008. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

te fix hogy pasi vagy :( :D

nem mindenkinem áll jól,az a pasi aki meg ezt nézi,nem az egyéniséget hanem a külsőt az ki.........

:D

2009. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
inkább nem akar
2009. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak én 15 éves
2010. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!