Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagyok vagy csúnya?

Szép vagyok vagy csúnya?

Figyelt kérdés

Miért ilyen nehéz eldönteni magamról, hogy most akkor hogy is nézek ki?

16 éves fiú vagyok, és önképzavarban? "szenvedek".

Van amikor azt hiszem helyes vagyok,van amikor modellnek is eltudom képzelni magam.

Aztán van amikor rondának, gyerekképűnek látom magam. Meg amikor meglátok magamról egy fotót amit más csinált, úgy nézek ki mint egy kis 5.-es anyuci elkényesztetett kis hülyegyereke.Ilyen hülye pufi fejem lesz, kicsi szemeim, citromfejem, sorolhatnám. De van amikor meg én csinálok magamról és jónak gondolom.


Több lánynak is bejövök, köztük vannak átlagosak, és vannak akik jól néznek ki és népszerűek is. Na most gondolom, hogy ha csúnya lennék akkor nem jönnék be szép, népszerű lányoknak. De én mégis azt érzem sokszor hogy szarul nézek ki.


Ilyen létezik? Ennyire nincs rendben az önbizalmam,önképem? Hogy lehet az hogy szerintem írtó hülyén nézek ki, mások szerint meg jól? Nem tudom felfogni..


Vagy ez normális emberi tulajdonság?


Szeretném ha sokan hozzászólnátok, saját tapasztalatokat, mert szerintem mások is vannak akik bizonytalanok magukkal szemben.



2016. dec. 14. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül, ugyanez van velem is. Szerintem ez normális.

15l

2016. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csúnya és a szép lányok nem rendelkeznek különböző vágyakkal, ha a csúnyáknak bejössz külsőre akkor a szépeknek is nyugodt lehetsz.
2016. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ne azzal törődj hogy magadat milyennek látod egy képen. Egy lánynak van szeme hozzá hogy eldöntse hogy jól nézel-e ki nem neked.
2016. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

először is.. mindenkinek más az ízlése.. nem lehet mindenkinek a tetszését elnyerni bár jó volna ezt tudni hogy pontosan hogy is nézel ki!

Ez szerintem természetes dolog ami benned zajlik.

a fotózással kapcsolatban természetesen ha nem előnyös profilodból készül a kép és még amatőr is csinálja hogy szar, ne csodálkozz hogy nem nézel ki adoniszként. Nem hinném,hogy ronda lennél ha a csajok felfigyelnek rád, hidd el ha csúnya lennél a népszerű "mai"lányok rád se néznének

2016. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek megy a zöld, több is jöhet :)
2016. dec. 14. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom magamról, nem vagy egyedül :S Fogalmam sincs, miért van ez. :/ 15/L
2016. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én kis koromban azt hittem jól nézek ki. Aztán kiderült, hogy irtó ronda vagyok. A lányok le se sz...rtak. És naponta kigúnyoltak. Szerintem inkább tetszél a csajoknak, és magadnak ne mintsem fordítva. Gondolom nem a tenyeredel szeretnél a későbbiek folyamán házas életet folytatni! És amíg a csinos muffoknak bejösz nem kell parázni!
2016. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!