Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szebb lánynál ez?

Hogy szebb lánynál ez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. dec. 17. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

Én tudom miért látod szebbnek. Az első képen lévő lány szexi. Csak a fél válláról csúszik le a felső. A második nincs semmi, ez közönségesebb. Az első nem egybe lóg, hanem tincseződik.


Ha a második haj lenne egy első kép szerű beállításon, a raszta meg csak lógna simán, a másikat találnád vonzóbbnak.

2016. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Ja és a vörös haj fehér bőr kontraszt is vonzóbb, mint az egybeolvadó barna árnyalatok. Az elsőn szinte világít a bőre, ettől emelkedettebb lesz a kép, kreol rasztánál már nem lenne ennyire vonzó.
2016. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mindkettő műnek tűnik.
2016. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A raszta hajat nem lehet rendesen tisztítani, ha meg próbálkozol egyre csak csúnyább lesz, elalszod stb. A második szebb
2016. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#11: Mindenkinek más tetszik, de nekem az 1-es még csak nem is szexi. Egy alaktalan lepel látszik csak a lányból, ami alatt bármi lehet. A második lány pedig hátulról is szexi.
2016. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A második fényévekkel szebb. :)
2016. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem raszta hajat is lehet elegánsan,ízlésesen viselni. A lánynak kissé hippi/etno stílusa van,így neki elmegy ez a haj.

De én azért megmaradnék annál a hajviseletnél,amit kedvem szerint alakíthatok minden nap és nem három kiló hajamal összeszáradt ragasztóval szeretném leélni az életemet.

Egyébként is sokszor gondolkoztam már el azon,hogy a raszta hajat nem nehéz viselni? És a 'nehéz' szót itt most tömegre értem. Egy hosszú,sűrű és összetömörített hajkorona felérne egy egyensúly-gyakorlattal.

2016. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

A második. Igényes, szép, ápolt.

Az elsőre inkább nem mondok semmit. 15/L

2016. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Vhogy nem ertem, hogy miert ezt valtja ki a raszta.

Mosni meg lehet, gondojatok bele, hogy a ruhat is mosod, es tiszta lesz.. Barmit tisztara lehet mosni, szoval eleg egy ocska szoveg azzal jonni, hogy igenytelen.

Ha meg nem jon be, az oke. Bar hogy mi szebb van a 2. kepen...mindegy

2016. dec. 17. 23:08
 20/21 anonim ***** válasza:
60%

A 2-es szép, egészséges, fényes, ápolt.

Az 1-es egy fénytelen, töredezett kócgubanc.

És igen, kétlem, hogy a rasztát is hetente 1-2x megmossák.

2016. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!