Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék punkokkal?

Hol ismerkedhetnék punkokkal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok punk,nőiesen öltözök,azonban nagyon bejönnek a punk pasik:) Tudnátok mondani Budapesten olyan (szórakozó)helyeket,ahol lehet punkokkal ismerkedni?:)
2010. máj. 2. 21:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
aluljáró
2010. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 punkrisz válasza:
hát én punk vagyok és nem az a csövülő típus
2011. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"...nem melltartóban és kilógó tangával mászkálok...csak nőiesen és divatosan öltözködök."


A magassarkúval meg a minivel nem nagyon külömbözöl a punk lányoktól, olyat azok is hordanak, igaz kicsit másképp mint az átlag. Ez csak egy hülye sztereotípia, hogy egy punkcsaj nem lehet nőies és szexi.

[link]

[link]


Ha a "divatos" nem agynélküli divatmajomságot és shoppingolás mániát jelent akkor ebből nem lesz komoly probléma.

Bár ha már így vonzanak a punkok véletlen legbelül nem vagy te is egy kicsit punk? Mert olyat láttam már, hogy egy bizonyos valaki megtetszett egy homlokegyenest más szubkultúrából, de azért ez fura, hogy annak ellenére, hogy magadon nem, másokon nagyonis tetszik ez a stílus.

2011. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!