Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

sziasztok. az a tipikus lány vagyok akinek az első a tanulás, nem járok bulizni és nagyon sehova se megyek csak a bnőimmel ide-oda. még nem volt barátom, és nem tudom, hogy hogyan ismerkedhetnék. neten mindig "pórul járok", élőben meg semmi ilyesmi helyzet sem adódik. szeretnék már barátot; hogyan ismerkedjek? ne kérdezzétek hogy miért járok pórul, vagy én nem jövök be az illetőnek vagy nekem nem szimpi

15L


2011. okt. 27. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

kezd egy sziával

aztán egy mizúval

és ha minden jól megy akkor kérdezd meg kinél bankol

de ami a legfontosabb vedd fel a barátok köztöt ha este mész

2011. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon fáradt lehetsz, negyed 10 van sztem menj aludni
2011. okt. 27. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Neten tényleg lehet "pórul járni". Eddig csak élőben ismerkedtem, gondoltam kipróbálom a netes ismerkedést is. Igazából írásban azt mond magáról a másik amit akar, legtöbbször nem is őszintén folyik a "beszélgetés", de azért lehet találni normális, esetemben lányokat a neten.

Másik megoldás, hogy kimozdulsz. Nem kell feltétlen bulizni. Kávézó, cukrászda, egy pizza,...

20/F

2011. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és jól teszed, hogy a tanulás az első!!!
2011. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld kéz! :) csak tudod egyedül nem szívesen megyek
2011. okt. 27. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőiddel? Melyik településen laksz, ha szabad tudni?
2011. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21:21-es jól mondja, a netes ismerkedéshez is kell némi szerencse. De simán működhet. Sok lánnyal beszélgettem már neten, akár ezen oldal által, de még senkitől nem kaptam semmilyen negatív véleményt, visszajelzést. Egy probléma volt mindig csupán, a távolság...:(
2011. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak a szokásosat tudom írni. Naná, hogy semmi ilyesmi helyzet nem adódik, lottón se nyersz szelvény nélkül....


A lényeg, hogy fordulj meg olyan helyeken ahol a potenciális pasijelölt is megfordulhat, sőt ahol még esetleg szívesen beszélget is egy kicsit. Ez bármi lehet, csak használd az eszed. Pl akár sport/különóra/edzés/nyelvtanfolyam stb. Válassz vmi hobbit és a többiekkel remekül lehet ismerkedni. Tánc esetleg? Azt a lányok bírni a szokták! :)


Netes ismerkedés... nem is tudom. Ott az a gond, hogy nem látod a reakciókat. De akit egyszer az életbe láttál élőbe és feltételezhetően fogsz is hamarosan, azzal azért nem rossz ott dumálni. Persze és sem bánnám ha te vhol itt laknál a közelbe :P Több ilyen lány kéne... szóval merre is van az az arra? :D


17/f

2011. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!