Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőknek jelent valamit, ha egy...

Nőknek jelent valamit, ha egy pasi leggings fazonú nadrágokat szeret hordani?

Figyelt kérdés
Jeggingset, leggingset, tehát nincs se zsebe, se gombja, farmer és bőrhatású, jó időben is, sportos leggings nacikba szeret lenni.
2016. dec. 21. 16:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Hogy meleg.
2016. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
azt, hogy nincs ízlése. nekem ilyen pasi nem kéne fuj.
2016. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem meleg egyébként, csak ilyen fajtákat szeret hordani.

Egyébként sok nő kedveli a melegeket.

2016. dec. 21. 17:54
 4/20 anonim ***** válasza:
6%

Azt hogy nem pasi. Sportoláshoz még azt mondom oké egy passzos futónadrág, de én elvárom a partneremtől hogy férfiasan öltözködjön. Ez van, bizos jön majd védelmezni az a tag aki folyton szidja a nőket hogy férfi ruhába járnak és linkelgeti a kérdéseit...

De nekem akkor is alap, hogy férfival akarok járni és reggel a "hány cukrot kérsz a kávédba" kérdés helyett nem azt akarom kérdezni hogy "melyik szoknyámat akarod felvenni ma?"

2016. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szoknyáról és másról nincs szó, egyébként miért baj, ha vki eltérő, más? Meztelen test is formás, csupasz,mint a leggimds, jeggingsek.
2016. dec. 21. 19:32
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, de csatlakozom az előttem szólókhoz. Vagy arra gondolnék, hogy meleg vagy, vagy ha épp futsz, akkor arra, hogy pocsék az ízlésed.
2016. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szóval még sportra is ciki? Ez furcsa, megértem ha utcán járó pasin nem tetszene forma naci, de sportolni azt nem értem.

Egyébként jó időben tavasszal, ősszel igényes felnőtt nők is szoktak magába hordani leggingset, akik tényleg adnak magukra, mégsem gondolják hogy ciki lenne.

2016. dec. 22. 09:07
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
"igényes felnőtt nők is szoktak magába hordani leggingset, akik tényleg adnak magukra, mégsem gondolják hogy ciki lenne." - ne haragudj, de te hol élsz?? az biztos, hogy igényes felnőtt nőn te nem látsz leggingst nadrágként, maximum ilyen proli ri bancos tiniken. pont ezt akartam írni, hogy zseb és slicc nélküli leggings nadrág helyett még nőkön is baromi gáz és igénytelen, nemhogy egy pasin. A LEGGINGS NEM NADRÁG!!
2016. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem proli ribikről van szó, hanem felnőtt igényes nőkről, igaz nem gyakori, de járnak úgy, nem csitrik, hanem ápolt szép nők.
2016. dec. 22. 10:23
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
mutass már egyet, légyszi.. mert én még ilyet nem láttam.
2016. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!