Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem hordanak a pasik...

Miért nem hordanak a pasik bőrnacikat?

Figyelt kérdés
Szinte sose látok, ti igen? Divat a passzos nadrág, de kizárólag farmert vagy vászon félét hordanak. Sokaknak tetszik a bőrhatású csőnadrág-leggings, de rajtam kívül senki nem hord nem értem, ha tetszik neki nőkön, akkor miért nem hordja?

2015. febr. 20. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendes, igazi bőrnadrágot hordanak a rockerek, a metálosok, a gothok, a motorosok. Mivel én ebben a körben mozgok, sokat látok. A férjemnek is van egy oldalt fűzős darabja.
2015. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik minden ami bôrböl van,hordanam is,de csak minőségi érdekelne ami nem 3000ft
2015. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

A bőrhatású leggings meg a bőrnadrág nem ugyanaz a kategória, sem anyagilag sem látványra. Egyik sem kimondottan hétköznapi viselet, szerintem ennyi az oka.

Amúgy elég fura a kérdés, ha egy pasinak tetszik nőkön a szoknya, azt is hordania kellene?

2015. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1. Igen ők akik jobban, de utcán talán ők se.

2. Mi az akadálya, hogy nem hordod?

3. Kinézetre persze nem ugyan úgy áll a passzos, mint a bő szárú, de főleg ősszel,télen a bőr ruháknak van a szezonjuk, a bőr vagy utánzatú leggingset jó időbe hordják inkább, pasikra nem jellemző, pedig ha nem bénán hordaná és az alkata is jó hozzá, akkor nyugodtan felvehetné, ha tetszik, én is így vagyok vele.

Szerintem már rág nincs, hogy utcai vagy alkalmi öltözék.

2015. febr. 20. 17:47
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

Zoliman újra itt van a szokásos leggingses kérdéseivel amire már 100szor kapott választ...


Talán mert a legtöbb férfi (és FÉRFIRŐL beszélek nem 18 éves kamasz srácokról) FÉRFINAK öltöznek nem pedig leggingsbe járnak. Öltöny vagy farmer, bőrcipővel/ sportos cipővel alkalomhoz méltóan, semmiképpen nem leggings meg bőrnadrág. Leggings max alsónemű a hímneműeknek, bőrnadrág pedig egy réteg viselete: rockerek, motorosok főként. Nekik hétköznapi is, de az átlag pasi a 6os villamoson nem bőrnacit visel (hála az égnek) leggingset meg főleg.


Az hogy a nőkön jól tud állni az egy dolog... a magassarkú is jól áll nekünk és egy miniruha is, akkor ezentúl azt is hordjad.

2015. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

"ha tetszik neki nőkön"

Itt van a kutya elásva: NŐKÖN! Nem magamon.

2015. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne lenne, max nem így hívják. Pl aki irodai munkát végez, annak öltöny. Buliba magasabb sarok, erősebb smink, rövidebb szoknya. Aki "motoros" az is lehet hogy hétköznap orvos vagy tanár. Én mondjuk csaj vagyok, de ha lenne bőrnadrágom azt csak koncertekre venném fel.
2015. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Tehetnél már egy képet arról hogy rajtad hogy áll, mert én nem nagyon tudom elképzelni. Ugye férfira is igaz hogy a fenekét meg a zacsiját takarni kéne a felsővel, de férfiaknak a hosszú felső nem igazán áll jól.
2015. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

5-öske! Ha a bőrnadrág is gáz neked, akkor rád nem pazarlom a billentyűzetem.

6; jó akkor vannak akiknek csak nőkön tetszenek a bőrnadrágok, legyen az bő vagy passzos.

8-as; már raktam, keresd meg másik témánál. Te, ti nem találkoztatok még passzos de nadrág fazonú bőrnadrággal? szinte minden áruházban van, szóval ezeket magában is lehet hordani, de nekem pl sok pulcsim leér kellően takar.

De fura, a farmeros kerek seggű pasik nem zavarnak, ahogy lépked úgy mozog a hátsója és sokszor be is vág?

2015. febr. 20. 18:12
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Mert b u z i s!
2015. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!