Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellbimbó piercinget szeretnék...

Kataa14 kérdése:

Mellbimbó piercinget szeretnék, de olvastam, hogy tájog is kialakulhat azoknál az embereknél akik dohányoznak. Ez igaz vagy csak megfélemlítés? Akinek van írjon milyen, volt e vele probléma.

Figyelt kérdés
Ha meg van nem voltatok zavarba a piercingesnél?

2016. dec. 23. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan évfolyamtrsam, aki rendesen dohányzik, és előszeretettel mutogatja bárkinek a mellbimbópiercingét... (előbb kezdett dohányozni)
2016. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, nem tűnik valós információnak
2016. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Relatív semmi összefüggés nincs a kettő között... nagyon elvonatkoztatva lehet találni, de ahhoz annyira el kell vonatkoztatnod, hogy értelmetlen lenne már a kérdés.


Tályog kialakulhat ugyan, de nem a dohányzás miatt. Hanem a helytelen, vagy elégtelen ápolás miatt. De ez igaz másra is, nem csak a mellbimbó ékszerre.


Nekem van, dohányzom is, de nem nagyon tapasztaltam ilyet. Sőt, tulajdonképpen eddig még senkinél sem tapasztaltam ilyet.


Zavarba? Nem. Miért lettem volna? Aki mellbimbó ékszert csináltat, azoknál általában nincs miért zavarba jönni. De ha ilyen téren zavar, ha a másik nemből szúrja neked valaki, akkor keres olyan testékszerezőt, aki veled azonos nemű.

Azon kívül figyelni kell nagyon és semmi baj nem lesz. (Ajánlom a titán száras egyenes, golyós barbell ékszert elsőnek, ápoláshoz octeniseptet.)

2016. dec. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem sincs egyáltalán összefüggés a dohányzás és a mellbimbó piercingnél kialakult tályog között, ne ez legyen az akadálya, hogy csináltass.


Nekem van a bal mellemben, nagyon túldramatizálják a fájdalmat, kicsit sem vészes, pedig nagyon alacsony a fájdalomküszöböm. Annyit érzel, hogy a csipesszel megszorítják, én a szúrást nem is nagyon éreztem, és kicsit égető érzés volt, mikor a piercinget áthúzta. Egyáltalán nem volt vele (eddig) probléma, napi kétszer ápolgatom octenisepttel. 1,2es 12mm-es golyós piercing van benne, orvosi fém, és nem egyenesszárú, kicsit görbe, nekem ezt ajánlották kezdetnek, meg szerintem lányoknál szebben is mutat, kb egy hónap múlva lehet cserélni.


Egyáltalán nem voltam zavarba, nekem nő csinálta, de sztem az sem érdekelt volna, ha férfi.

2017. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!