Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Melyik a legjobb sminkmárka ezek közül? MAC, Bobbi Brown, Estée Lauder, Clinique, Chanel, Smashbox, Urban Decay, Too Faced, Artdeco?

2017. jan. 1. 18:52  Privát üzenet  

A válaszok
Attól függ milyen terméket keresel. Mert egyikből ez a jobb, a másikból meg az.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. jan. 1. 18:54 Privát üzenet

Clinique. Abszolut kedvenc. Kontaktlencse mellett is ezzel sminkeltem a szemem, se a spiraltol, se a szemhelypudertol nem volt erzekeny a, szemem. Az alapozójától nem leszel pattanásos Even Better-t hasznaltam (bőrtipusra van megfelelo termek, de mar valtottam, ugyanolyan jol fed a Lidl alapozoja is, nekem az is bevalt), a clinique puder egesz nap tokeletesen fed. Halsznaltam Chubby stick ruzst is, van egy szep kávé szerű szinben, es van hozza hasonlo Chanel szajfenyem is. Egyutt hasznalom oket, nagyon tartosak es termeszetes szinuek. En tél tipus vagyok, igy jol all ez a termeszetesseg.

Most majd valami Bobbi Brown vagy Mac alapozot szeretnek kiprobalni, hatha azok is jol fednek :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. jan. 6. 00:15 Privát üzenet
Nem ragaszkodom ezekhez a high end márkákhoz, de az Urban Decay-t és a MAC-et próbáltam. A MAC-nek a rúzsai eszméletlen jók, UD-től van egy szemhéjpúder palettám meg egy alapozóm, az árukon kívül csak jókat tudok mondani róluk. Viszont ennek ellenére is azt kell mondjam, nem sokkal jobbak, mint a Maybelline (örök kedvenc) vagy a Catrice, szóval nem fogok hozzájuk szokni. Még mindig ezekből van a legtöbb sminkem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. jan. 30. 15:23 Privát üzenet
MAC, Clinique, Bobbi

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. febr. 5. 21:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Clinique törzsvásárlói programba hogyan lehet bekerülni és ilyen előnyökkel jár?
Melyik a jobb sminkmárka? Maybelline vagy L'oreál?
Melyik a jobb sminkmárka? Maybelline vagy L'oreal?
Clinique termékeket, fényvédőt, szaküzleteken kívül hol tudok még venni?
Miféle előképzettség kell pl. MAC, Bobbi Brown vagy Clinique üzletben való munkához?
Milyen sminkes cégek vannak? (Több lent)

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!