Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb sminkmárka...

Melyik a legjobb sminkmárka ezek közül? MAC, Bobbi Brown, Estée Lauder, Clinique, Chanel, Smashbox, Urban Decay, Too Faced, Artdeco?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen terméket keresel. Mert egyikből ez a jobb, a másikból meg az.
2017. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Clinique. Abszolut kedvenc. Kontaktlencse mellett is ezzel sminkeltem a szemem, se a spiraltol, se a szemhelypudertol nem volt erzekeny a, szemem. Az alapozójától nem leszel pattanásos Even Better-t hasznaltam (bőrtipusra van megfelelo termek, de mar valtottam, ugyanolyan jol fed a Lidl alapozoja is, nekem az is bevalt), a clinique puder egesz nap tokeletesen fed. Halsznaltam Chubby stick ruzst is, van egy szep kávé szerű szinben, es van hozza hasonlo Chanel szajfenyem is. Egyutt hasznalom oket, nagyon tartosak es termeszetes szinuek. En tél tipus vagyok, igy jol all ez a termeszetesseg.

Most majd valami Bobbi Brown vagy Mac alapozot szeretnek kiprobalni, hatha azok is jol fednek :)

2017. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ragaszkodom ezekhez a high end márkákhoz, de az Urban Decay-t és a MAC-et próbáltam. A MAC-nek a rúzsai eszméletlen jók, UD-től van egy szemhéjpúder palettám meg egy alapozóm, az árukon kívül csak jókat tudok mondani róluk. Viszont ennek ellenére is azt kell mondjam, nem sokkal jobbak, mint a Maybelline (örök kedvenc) vagy a Catrice, szóval nem fogok hozzájuk szokni. Még mindig ezekből van a legtöbb sminkem.
2017. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MAC, Clinique, Bobbi
2017. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!