Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan menjek uszodába 1...

Hogyan menjek uszodába 1 hetes fülpiercinggel?

Figyelt kérdés
Alig 1 hete szúrták ki, és tartok tőle hogy szünet utáni első napon úszás oktatás lesz az iskolában. Nem lesz tőle baja, vagy ilyesmi?
2017. jan. 1. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz, kend be Tetrannal és ragaszd le egy kis vízálló tapasszal.
2017. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy neked lesz-e tőle baja, de nekem nyáron kett orr, illetve ajak piercingem, másnap pedig már a strandon lubickoltam. Bár nekem alapból nem is fájt, és nem is volt feldagadva, de mindenkinek máshogy hat, bár ha a tiéd sincs feldagadva, ill nem is fáj, akkor szerintem nyugodtan mehetsz vízbe :)
2017. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4 új fül piercingem lett egy éven belül azokkal frissen megjártam uszodát,balatont,tengert is. szerintem csak attól függ hogy lesz e baja hogy fertőtleníted e alaposan. én minimum 2 hónapig reggel este alkohollal lecsöpögtettem néha ha kimaradt csak akkor gyulladt be kicsit de amúgy bírta a gyűrödést . nem lesz baja az uszodában csak tisztítsd ki utána alaposan alkohollal
2017. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Nekem sincs feldagadva, és csak akkor fáj ha erősebben hozzáérek. A csaj aki szúrta Aloe Firtsöt adott hozzá, jó ha azzal bekenem úszás után?
2017. jan. 2. 12:01
 5/5 anonim válasza:
Tökéletes. :) Én is azzal kentem strand után. (2. Válaszoló)
2017. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!