Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó alak 1 hét alatt?

Jó alak 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan hasizom és fenék gyakorlatot amitől 1 hét alatt formás fenekem és lapos hasam lesz ? Annyira nem zsiros a hasam :D épp hogy de nem lapos szov szeretném ha lapos lenne. A fenekem pedig nem épp kerek....tudom , hogy a guggolástól feszes lesz , de azt mondják nem nagyon segit abban , hogy kerek legyen. Valami edző terv egy hétre? Mivel minnél sürgősebben kellene , eddig tornáztam de történt egy kis baleset szovval abba hagytam. De most sürgősen kellene a hét végére egy szép kerek fenék és lapos has. Ha nincs olyan nincs , torna akkor nem kell negativ komment :D köszi :)

2017. jan. 2. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A lapos hasért igyál reggelente meleg citromos vizet
2017. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És valami torna esetleg? Mivel a citromban elég sok sav van, hiába keverjük vizzel
2017. jan. 2. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Max ha testépítő vagy, és évek óta olyan formáid vannak már, és kis kihagyás után újra formába tudod magad hozni. De lapos feneket egy hét alatt az atyaúristen se varázsol kerekké. Tudod te, mennyi izomtömeg az?
2017. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2017. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyira egyébként nem lapos :D kb 1 hónapja hagytam abba az edzést , csak az hogy sokat ültem és eléggé lapos lett enmiatt...
2017. jan. 2. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
egy hét nagyon kevés erre.
2017. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!