Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenhol szőrös vagyok. Mit...

Mindenhol szőrös vagyok. Mit tehetnék? 13/L

Figyelt kérdés
A lábam, a karom, a hasam, a hátam, a fenekem, tényleg mindenem szőrös. A lábamon és a karomon nem zavar, mert tudom, hogy ott kb.mindenkinek nő, és szőrteleníti. De a többi szörnyen irritál. Már több mint 3 éve nem voltam strandra..Mit tehetnék én magam ezek ellen? Mert nem akarom, hogy más megtudja, főleg nem anyám. Egyszer leborotváltam a hasamat, mert rettentően fájt, és orvoshoz kellett menni, de nem akartam szőrös hassal menni. Azt is megtudta, és nagyon kiakadt, több mint egy hétig nem is nagyon állt szóba velem. Azt is alig akarta megengedni, hogy a lábamon vagy a hónaljamon szőrtelenítsek. Szóval ezeket lehetőleg egyedül szeretném megoldani. Van valami tippetek?

2017. jan. 7. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak a lábam és a hónaljam szőrtelenítem, a karomat és a hasamat nem, pedig szőrös vagyok én is mindenhol. De már megtanultam együtt élni ezzel. 17l
2017. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hónaljamat én is szőrtelenítem. Mert hát az számomra valamilyen szinten higénia is.A lábamat is. A hasam is szőrös. De ott a hosszabb szőrőket szemöldök csipesszel szoktam kiszedni.

A karom meg nem nagyon érdekel.


Én megmondanám neki hogy ápolt szeretnék lenni. Meg hogy a hónaljamat higénia miatt sem ártana szőrteleníteni. Főleg nyáron,hogy ne izzadjak jobban meg.



Amugy ha nem olyan sötét a szőr akkor nem gáz.

2017. jan. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a lábamat,hónaljamat,karomat borotválom, de a hasamat csak nagyon ritkán. A hátam is szőrös,a derekam,fenekem jobban,viszont ott még nem szedtem le. Próbálok együttélni vele. L.
2017. jan. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hónaljamat is szőrtelenítem. Szóba se jöhet, hogy együttéljek vele. Mindenképpen akarok valamit kezdeni vele. Olyan akarok lenni, mint a többi korombeli lány. Gondoltam arra, hogy elmegyek egy kozmetikushoz, és csak rábízom, hogy csináljon, amit akar, csak szőrös ne legyek többet sehol. Persze ezt nem most szeretném. Olyan 1 év múlva kb. Mit gondoltok?
2017. jan. 8. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szó szerint mindenhol szőrös vagyok, egyenlőre borotválom helyenként és alkalmanként.
2017. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nőgyógyász! Mondd el,mi a panaszod, ezt kezeltetni kell, gyantával egy ideig kezelhető csupán.

2017. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Borotvalom a labam kezem,vagy gyantaztatom,a honaljamat szinten borotva,a hasamon a nagyobbakat szedem csak le,viszont a combom háta nekem is durva:( sotet es eros:\
2017. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!