Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös segítene megtanulni...

Műkörmös segítene megtanulni a géllakkozást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sosem volt rajtam géllakk, de anyukámnak és magamnak szeretném csinálni. Mindig hagyományos lakkokat használtunk/használunk, és szeretnénk váltani tartósabbra. Csak videókról nézem mindig a műkörömépítést (azt nem akarom megtanulni), illetve a géllakkozást. Szeretném megtanulni, hogy itthon is meg tudjam magunknak csinálni. Videók alapján nem merek belevágni, mert még sosem csináltam. Ha elmennék műkörmöshöz és megkérném, pénzért természetesen, akkor megmutatná? Mondjuk azt is megérteném, ha nem, mert akkor ugye nem lennénk kliensei.


Köszönöm szépen a segítséget!


2017. jan. 12. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen tanulni? :S

Követed a leírást.

Felkened az alapozót, lámpázás.

Felkened a színt, lámpázás.

Kensz még egy réteget a színből, lámpázás.

Felkened a fedőréteget, lámpázás.

Na ebből mit kell tanulni? Olyan, mintha lakkoznál csak közben berakod a lámpa alá az ujjaidat.

2017. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem mutatnàm meg. Nem azért, mert a bevételem félteném, hanem azért, mert nem értesz hozzá, és komoly károkat okozhatsz magadnak. Épp egy vendégem körmét javítom, akinek a lánya lyukat reszelt a körmébe, mert rajta gyakorolt.
2017. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!